Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok hogy újra divatba...

Mit szóltok hogy újra divatba jön a trapéz szárú nadrág?

Figyelt kérdés

Több újságban olvastam, tvben is hallottam, meg külföldi divatbemutatókról készült képeken láttam hogy újra divatba jön a trapéz szárú nadrág...

Engem nagyon lehandolt.. A bő szára miatt nagyon kövérít, répa- vagy csőszárúba egy ducibb nő is vékonyabbnak tűnik.

Szerintem nagyon előnytelen, a vékonyaknak azért mert a lábszáruknál nagyobb lesz a gatya mint az egész testük, a teltebbeket pedig kövéríti...

Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 20. 15:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
12%
Nekem nagyon nem tetszik a trapéz. Szerencsére jó lábaim vannak ezért tuti hogy nem fogok trapézt hordani. Akinek jó lábai vannak ne takargassa :D Vagy nyugodtan legalább több esélyem marad a fiuknál xd De izlések és pofonok, ha másoknak tetszik akkor hordják. 19L
2010. okt. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként a sok divatmajom csak azért mondja hogy fúúúj fúújj trapázt soha nem fogok hordani, mert az mosz abszolút nem divat. Divatjamúlt. De ha újra divat lesz akkor pont olyan lesz mint most a csőgatya.

20L

2010. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nem kell. Sőt. Fikázni fogom aki felveszi és rájuk kiáltom hogy divatmajom.
2010. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

utolsónak teljesen igaza van.

köszönöm a válaszokat, örülök hogy a többség egyet ért velem:)

2010. okt. 21. 21:43
 25/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a csőnadrág előnytelen nagyon sok lánynak. Ha egy nagyon kicsit is görbék a lábaid, azt kihangsúlyozza, és a combod is vastagabbnak tűnik tőle.
2010. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%

Jajj de fogok majd röhögni rajtad mikor mégis felveszed a trapéznadrágot, mert az lesz a divat.

Egyébként kérdeznék valamit.

Amikor jó pár éve a trapéz volt a "menő" és "ciki" a répagatya, te melyiket hordtad?

Végülis nem kell válaszolni, mert tudom a választ ígyis...

2010. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
57%
15.50 ezt kitől kérdezted? a degenerált kérdezőtől? vagy valamelyik másik divatmajomtól?
2010. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől kérdeztem :D
2010. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

degenerált, mert nem szeretem az olyan nadrágokat amik kövérítenek és undorítóan néznek ki?:D

heh jó tudni köszönöm:)))

2010. okt. 23. 12:51
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom, mivel nekem jobban állnak az egyenes de nem a lábamra épülős nadrágok... a trapéz engem ellep, mivel nem vagyok nagyobb 158cm-nél, tehát igen előnytelen. :D Maradok a jól bevált ruháimnál, változhat felőlem a divat.

Amúgy meg ha az űrruha jön divatba, vagy a szemeteszsák, ezek akkor is rákapnak, mert "húúúúúde trendi". :D

Sosem követtem a divatot. Nem is fogom.

17L

2010. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!