Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok hogy újra divatba...

Mit szóltok hogy újra divatba jön a trapéz szárú nadrág?

Figyelt kérdés

Több újságban olvastam, tvben is hallottam, meg külföldi divatbemutatókról készült képeken láttam hogy újra divatba jön a trapéz szárú nadrág...

Engem nagyon lehandolt.. A bő szára miatt nagyon kövérít, répa- vagy csőszárúba egy ducibb nő is vékonyabbnak tűnik.

Szerintem nagyon előnytelen, a vékonyaknak azért mert a lábszáruknál nagyobb lesz a gatya mint az egész testük, a teltebbeket pedig kövéríti...

Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 20. 15:57
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
15%

Szerintem is a tapadós répa szárú nacik sokkal jobbak. Szexisebbek is sokkal egy magassarkúval vagy csizmával. Egy trapéznadrág szárát bele sem tudod tuszkolni a csizmába, viszont ha sikerül is elég bután néz ki a kitüremkedés...Én a csajos öltözködés híve vagyok biztosan nem fogom felvenni a trapézt. Mondjuk nekem elég ormotlanul is állna mivel alacsony vagyok neg nem is tetszik.


22/L

2010. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

Az a helyzet, hogy tényleg magasról tojok a divatra. Most is-amikor a cső- és répanadrág a divat- én nem hordom a divatos darabokat, trapézt hordtam eddig is,ezentúl is azt fogok.

15/l

2010. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%

Sok hülye divatmajom. Ki mondta hogy a tarpézszárút bele kell gyömöszölni a csizmába? A csizma megy a naci alá nagyokos.

Majd ahogy bejönnek a legújabb darabok (trapéz) ti lesztek az elsők akik divatból kapkodni fogjátok őket. Nem hinném hogy úgy fognak kinézni mint ahogy pár éve mikor divatban voltak, mindig új design kerül a piacra. Érdekes amíg nem volt a csőnaci a divat addig megfelelt?

2010. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%
CSŐŐGATYAA!!
2010. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%
Örülök neki. Mivel túlsúlyos vagyok, ezért iszonyatosan rosszul állnak a cső és répanacik. Felpróbáltam, és akkora volt benne a fenekem, mint a Föld. Szóval örülök neki, hogy újra divat lesz, és lehet majd kapni trapéznadrágot.
2010. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
57%
Csak azért irtam h belegyömöszölni mert én ugy szeretem hordani h csőnaci plusz csizma én olyan csizmát hordok ami térd fölé ér és az csak ugy szép ha nádrág fölött van és minden hosszuszáru csizma ugy szép .. ÉPP ezért írtam , hogy a trapéznak ez is hátránya. Csunya és kész :)
2010. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
alacsony vagyok, pocsékul áll a trapézgatya. imádom a divatot, de ha ez újra bejön, nem fogok trapézt hordani.
2010. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
10%
Undorító...trapézgatya..úristen:D sose fogom felvenni. csőgatya forevör!:D
2010. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

Engem egészen addig nem érdekel, míg egyenesszárú nadrágokat lehet majd kapni :D Nekem a teljesen csőgatya se tetszik, és a trapéz sem... Nekem az egyenes áll legjobban :)

A combnál feszes, vádlinál meg kicsit bővebb gatyók a legelőnyösebbek szerintem a legtöbb alkatnál... De a trapéz meg már túl sok nekem.

Ez az amit imádok :

[link]


Ezektől kapok hülyét :

[link]

[link]

2010. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%
Sosem értettem, miért mondjátok, hogy a ducibb csajok "belepréselik" magukat a répagatyákba, bezzeg a trapéz mennyivel jobban áll neki. Azért jegyezzük meg, hogy a trapéz ugyanúgy lehet csípőfazonú, ugyanúgy kilóghatnak a hurkák, ha nem megfelelő méretet választ és, ami azt illeti ugyanúgy szűk egészen térdig, onnan kezd el csak bővülni. És előnytelen képeket bárki tud mutatni. Szóval konklúzió: szerintem, ha megfelelő méretet választ az illető és sötét színű nadrágot, akkor igenis jól áll a csőnaci a ducibb lányokon is.
2010. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!