Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg divatba jön ismét a...

Tényleg divatba jön ismét a trapéz nadrág?

Figyelt kérdés
A plázákban meg egyéb helyeken szinte másfajtát már nem is mindenhol találok.
2009. jan. 7. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, most nem divat? Én pl. a csőnadrágban nem érzem kényelmesen magam. Én trapézt hordok, de nem az a nagyon trapéz, hanem, ami még enyhén trapéz. Van ilyen is, olyan is. Valahogy nem figyelem a divatot, azt hordom, ami kényelmes, meg ami jól áll, így pl. csípőt se (csak félcsípőt) :-) Hosszra rám úgyse jó egy se (alacsony vagyok), ez meg a másik, szóval trapéz ide vagy oda, így is le kell vágni :-D

Én meg sok helyen látok nem trapézt is, pl. nem is olyan rég néztem a Pólus Center egyik üzletében farmert, az nem trapéz volt egyik se.

2009. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szai!

Szerintem a trapéz nadrág az ami az örök divat... soha nem fog kimenni a divatból. Azt mindig mindenhová fel lehet venni!!! Nem ciki, ahogy sokan mondanák! Az hogy most épp az egyenes a "trendi", attól a trapéz még teljesen megmaradt! Szóval az szerintem nem ment ki és nem is fog kimenni a divetból!

2009. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Én is egyre több helyen látok trapéz nadrágokat, de én nem szeretném ha visszajönne. Én jobban szeretem a csőnacikat, v az egyenes szárúakat, én nőiesebben érzem ezekben magam. De ha visszajön, attól remélem még kapható lesz az egyenes- és a csőszárú is, és akkor mindenki boldog lesz :-)))
2009. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, mivel most olyan divatot élünk, hogy egyszer ez van máskor az :) sokszor én sem tudom pontosan, hogy most mi is a divat, de szerintem azt hord amiben jól érzed magad , én is így teszek ; és amitől az ember egyedi szerintem pont attól különleges(és felfigyelnek rá a pasik is)
2009. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa én mindenhol csőnacit látok...........
2009. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!