Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok hogy újra divatba...

Mit szóltok hogy újra divatba jön a trapéz szárú nadrág?

Figyelt kérdés

Több újságban olvastam, tvben is hallottam, meg külföldi divatbemutatókról készült képeken láttam hogy újra divatba jön a trapéz szárú nadrág...

Engem nagyon lehandolt.. A bő szára miatt nagyon kövérít, répa- vagy csőszárúba egy ducibb nő is vékonyabbnak tűnik.

Szerintem nagyon előnytelen, a vékonyaknak azért mert a lábszáruknál nagyobb lesz a gatya mint az egész testük, a teltebbeket pedig kövéríti...

Nektek mi a véleményetek?


2010. okt. 20. 15:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
65%
Örülök neki, mert nincs más farmerom, csak trapézszárú, sajnos ilyeneket örököltem a testvéreimtől.
2010. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Vhogy én se szeretem annyira de még szerencse hogy, nem lesz kötelező hordani vhogy. én ugy vagyok vele hogy vmit csak azért mert az a divat nem fogom hordani.
2010. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

tudod ez az egész azért érdekes,mert néhány éve el sem tudtuk képzelni,h csőfarmerben járjunk,akkor a trapéz volt a divat,boldog-boldogtalan abban járt..

most pedig pont fordítva történik.el kell telnie pár évnek,h az emberek újra elkezdjék hordani.Ha látják a trapézt híres embereken,egyre nagyobb kedvet kapnak majd ,h újra hordják.

most ezt mindenki úgy fogja fel,h huuu én ezt biztos fel nem veszem...pedig fel fogja..csak idő kérdése,h mindenhova eljusson.

18/L

2010. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
hát én nagy ívben szarok a divatra. nekem van csőszárúgatyám, répám is, sőt olyan is ami rohadt bőszárú és eláll az egész lábamtól. most csak azért mert divatba fog jönni megint a trapéz nem fogok venni.
2010. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, amit leírtál, bár engem nem hat meg túlzottan. Eddig is egyenes/kicsit szűkülő szárú nadrágot hordtam, most is azt fogok :)
2010. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Annyira nem tud érdekelni, eddig is trapéznadrágot hordtam, ezután is azt fogok.

A cső és répagatyák iszonyatosan hülyén néznek ki, és hülyén is állnak az emberek 90%-án.

Ha megnézem magam egy trapézfarmerban, sokkal jobban áll, és jobban nézek ki benne, mint egy csőszárúban (próbáltam már ilyet is, nem kellett volna...) iszonyatosan kövérített a cső és a répagatya is, pedig egészen átlagos az alakom. Szerintem ez a kétfajta nadrág csak az anorex alkatokon néz ki egyáltalán valahogy normálisan, de csak ezért nem leszek egészségtelen...

23/L

2010. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

16:11

hát ha répa vagy csőgatyába a vidámparkban a tükörházban nézted magad akkor elhiszem hogy kövérített:D

2010. okt. 20. 16:18
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
nekem a csőgyatya tetszik nagoyn.. nem fogok trapézt venni.
2010. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nincsen előnytelenebb, mint egy súlyfelesleggel rendelkező vagy teltebb lányon egy cső/vagy répagatya. Rendesen kövéríti az ilyen formákkal megáldottakat, nekik jobban áll egy egyenesszárú vagy trapéz fazon, mivel a szűk nacik kihangsúlyozzák a hurkákat. Nap mint nap akkora fenekeket és combokat látok skinny farmerekbe préselve, hogy csak nézek. Pedig ezek a lányok lehetnének sokkal csinosabbak is, ha más fazont választanának.

[link]

[link]

[link]

Én mindenféle fazont hordok, répát és bőszárút is, de ezekből is kiválasztom, hogy melyik megfelelő az alakomra.

2010. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

A répa és csőgatya egy kövér lányon nagyon szarul áll!

és nekem ne mondd, hogy a trapéz szárú nadrág kövérít, lol...

egyébként meg mivel ilyen nagy divatmajom vagy, előbb utóbb megint a csőnadrágot fogod cikinek tartani.

Mert gondolom egy pár éve mikor a trapéz volt a menő, te azt hordtál.. pf :D

2010. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!