Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2022-ben komolyan van még...

2022-ben komolyan van még olyan munkahely, ahol a harisnya része a dress-codenak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek egy irodában és anyum mondta mire számítsak. Hát én kb. ledöbbentem, hogy van még ilyen. De nem igazán hiszem, szerintem ő sem tudja boztosra, csak megszokásból beszél.

2022. aug. 18. 09:58
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Ha magadtól veszed fel és nem kényszer miatt, akkor valóban nem..
2022. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:
Ezen csak a szabad szellemű asszonyságok akadnak fent,akik úgy érzik divatbemutató a munkahely
2022. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
93%
nálunk dress code van. fehér blúzban, fekete szoknyában és harisnyában kell lennünk. szerintem nincs ebben semmi rossz, egységes ruhát akarnak az irodában. meg bármikor bejöhet egy ügyfél, szóval kell adni a megjelenésre. eleinte nekem se tetszett, kényelmetlennek éreztem, de idővel hozzá szoktam, muszáj voltam. most már egyáltalán nem okoz problémát. szóval kedves kérdező nyugi, majd te is meg fogod szokni idővel.
2022. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
0%

Tehát kedves kérdező, te is legyél birka mint a 43-as.

Az ilyen bólogatók miatt tart ott ez az ország ahol.

Persze Csehországban ki tudtak meni az utcára a kormány ellen tüntetni.

Ha nálunk egy munkahelyen már megmondják mi legyen rajtad, és hajbókolsz akkor hogyan is várnák el hogy bármiért is kimennénk az utcára.

1956-tal kihaltak az igazi magyarok, ma már csak nyulak, és birkák vannak.

2022. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
59%

44!

Te tényleg beteg vagy!

Szerinted egy szintén van 56 és a harisnya kérdése?!

2022. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%

Talán “szinten”, de csak viszonyítás képpen írtam ki.

De ha gondolod jöhetünk közelebb is, a múlt héten tüntettek a cseh kormány ellen.

Ti meg egy ruha ellen sem mertek..

2022. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
93%
nálunk szigorú a dress code. elfogadom. ez van és kész. ha nem tetszik el lehet menni másik munkahelyre. ennyit szerintem tudomásul kell venni.
2022. szept. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
0%
Birka.
2022. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
93%
Idióta.
2022. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
93%

Már hogyne lenne.

Pont stewardess vagyok és igen, kötelező nemhogy a harisnya, de a teljes egyenruha szett viselése is tetőtől talpig (van, ahol még a cipőt is a cég adja és kis sapkát is fel kell venni). Sőt, kapaszkodj meg, még a sminket és a hajviseletet is megszabják. Mondjuk mindenkinek joga van szoknya helyett nadrágot hordani, ahhoz elég a bokafix.

Ezeket mind elmondták az elején kerek-perec. Tudomásul vettem azzal, hogy elfogadtam az állást. Ha nem tetszik, fel lehet mondani.

Barátnőm bankban dolgozik, ott konkrét egyenruha nincs, de előírás a fekete alsó (szintén lehet nadrág), testszínű harisnya, fehér, nem ujjatlan felső viselete.

Ez teljesen normális olyan helyeken, ahol ügyfelekkel/vendégekkel kell foglalkozni. A dolgozók a céget képviselik, professzionális megjelenés az elvárt, nem a saját trendikézése vagy épp igénytelensége.

2022. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!