Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek hogy indult el a karrier...

Kinek hogy indult el a karrierje? Hány éves korotokra találtatok komolyabb munkahelyet és milyen pozícióban vagytok most?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
23 evesen kezdtem manualis tesztelokent, programozas amostlapokat tudtam es minimalis adatbazis muveleteket, 29 tanacsado vagyok, ado utan havi 5500 dollart keresek
2022. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
24 évesen, amikor lediplomáztam a BME-n. Ez egy éve volt. Sima alkalmazotti pozíció multicégnél, havi nettó 550.000 Ft.
2022. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

20 éve indult és építkezésen kezdtem falrakással.

Első 10 év nettó szívás volt de legalább megtanultam angolul.

Utána 25 évesen kaptam egy komolyabb állást ahol szervertermek kiépítésével foglalkoztunk.

Érdekes volt és fizetett annyit, hogy már nem dekára kellett venni a párizsit.

Pár továbbképzés után most ott tartok, hogy devops architectként dolgozok.

2022. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen kezdtem el dolgozni diákként, az első tényleg komolyabb munkám 26 évesen kaptam, most is ugyanazt csinálom, de 11 év tapival business partner vagyok.
2022. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!