Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2022-ben komolyan van még...

2022-ben komolyan van még olyan munkahely, ahol a harisnya része a dress-codenak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek egy irodában és anyum mondta mire számítsak. Hát én kb. ledöbbentem, hogy van még ilyen. De nem igazán hiszem, szerintem ő sem tudja boztosra, csak megszokásból beszél.

2022. aug. 18. 09:58
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
93%
Ezt már megkapta párszor a harisnyás témáknál.
2022. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
0%

18.

Szerinted én mire asszociáltam..?


20.

Te meg birka!

2022. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sok munkahely van,ahol előírt öltözet van.
2022. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%

23-as.


“ A hatalom nélkülünk nem hatalmas, mi tesszük azzá az engedelmességünkel.”


Ezen a megfogalmazáson gondolkodj el.

2022. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
95%
23.vagyok Én is olyan helyen dolgozom ahol előítják az öltözetet, tudom milyen. Hosszú nadrág, teljes zárt cipővel, hosszú felső. Öltözet könnyítés sokszor nem engedélyezett. Kibírom, nem érzem kitolásnak. Sok helyen légkondi sincs nálunk, van mikor kint kell a szabadban dolgozni. Nem fizikai munka.
2022. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
10%

Egész biztosan van.

És az is egész biztos, hogy én nem dolgoznék olyan helyen, ahol megszabják, hogy hogyan öltözködjek. Ha kirakatbábu kell, akkor keressenek arra embert. Ha az kell, hogy valaki elvégezzen adott munkát, akkor az számítson, és ne az, hogy hogyan öltözködök.

2022. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
19%

25.


Látom te is a nyájhoz tartozol.

2022. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
92%

Mit picsogsz?

Kell az állás?Ha kell akkor betartod,amit a munkaadód előír.Ha meg nem,akkor keresel magadnakvalót,ami minden tekintetben megfelel.Szabad munkaerőpiac van.Senki se tart fogva!

Az a baj veletek most kezdőkkel hogy nincs semmi hajlandóság a munka iránt.Csak leteljen kényelmesen,szellősen az idő oszt jólvan..

Nem egy embert tanítottam be és már elegem van ezzel a tisze-tosza hozzaállásal,meg nyafogással.Nem bir ki 2-3hópnál többet, meg 1 hét után betegallományba megy.stb.

Még 1 órát se dolgoztál de neked már ez nem tetszik meg az nem tetszik.

27#

Tudod báttya,van aki örül hogy dolgozhat.Es nem azon vergődik hogy milyen ruhában kell dolgozni.

Ezekből a munkahelyekből,munkakörökből van néhány amit nyilván te is fel tudnál sorolni.A világ ilyen.Volt van és lesz.

A birka légiutaskísérők,a birka rendőrök,a birka tűzoltók,az birka üzleti világ,a birka ügyfélszolgálat ,a birka kórházak,a birka élelmiszerdolgozók,egyéb birka szolgáltatók stb mind megkövetelik a megfelelő ruházatot.

Nem tetszik?Nem akarsz birka lenni?Szuper!

Akkor El kell menni olyan melóhelyre ahol mindenki abban van,amiben jólesik.egy rockbanda kisegítőszemélyzetéhez,díszletépítőnek, vagy mezőgazdasági segedmunkasnak stb.

Ott azt húzol magadra amit akarsz.

2022. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
15%

28.

Köszönöm a megszólítást, valóban báttya vagyok 47 évemmel.

És belőlem a tettek beszélnek.

Hidd nem egy munkahelyen szedtem össze kollégákat ahol szabotáltuk a “kedves” kiskirály belátta, hogy sok lúd disznót győz.

A feleségem ugyan így tesz, ő is nagyon jó eredményeket ér el, csupán jó belátásra kell bírni a kollégákat.

Ahogy te is írtad, nem diktaturában élünk, a ruhám a testem része, mint a frizurám, tehát ezek felett ÉN rendelkezek.

2022. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
90%

29!

Nyugodtan "rendelkezz" ahogy akarsz, ahol akarsz!

Rosszabb/jobb esetben máshol.

Nem kötelező olyan helyen dolgozni ahol erre vonatkozó előírások vannak.

(persze a szexista, öncélú más dolog)

2022. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!