Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2022-ben komolyan van még...

2022-ben komolyan van még olyan munkahely, ahol a harisnya része a dress-codenak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek egy irodában és anyum mondta mire számítsak. Hát én kb. ledöbbentem, hogy van még ilyen. De nem igazán hiszem, szerintem ő sem tudja boztosra, csak megszokásból beszél.

2022. aug. 18. 09:58
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
6%

30.

Köszönöm a bíztatást, megnyugtatlak, hogy továbbra sem fogom hagyni az elnyomást.

2022. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

31!

Nem voltam ideges.

2022. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem olyan borzasztó ruhadarab ez a harisnya. Ki lehet bírni.
2022. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
95%

#29

Értsd már meg hogy úgy rendelkezel ahogy akarsz. A munkaadó meg eldöntheti hogy kellesz neki vagy sem. Nem értem a problémát.

Én pl egy kulturális intézményben dolgozok, roppantul elegáns lenne például leggingsben, kopott pólóban meg gumipapucsban képviselnem a munkahelyem egy rendezvényen. :DDDD

Vagy egy stewardess is profin nézne ki farmer-pólóban (arról nem beszélve, hogy milyen jó lenne úgy megpróbálni megkülönböztetni az utasoktól, pláne baj esetén).

2022. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
0%

32.

Pláne.


34.

Értsd már meg, hogy egy barommal aki kitalálja ezeket a formaruhákat csak úgy tudsz vissza vágni, ha összefogsz a kollégáiddal!

Nálam nem egy helyen működött.

Nem a ruhától fogsz jobban dolgozni, és a nők meg ha nem akarják ne mutogassák a lábukat kötelező jelleggel.

2022. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
95%

#35

Akkor is elegáns ruhában járnék az említett eseményekre, ha nem lenne kötelező. Eszünk ágában sincs összefogni azért, hogy hadd legyünk toprongyosabbak. :D

Nyilván nem a ruhától dolgozunk jobban, de attól még továbbra is fontos szerintem, hogy a munkahelyemet ne úgy képviseljem mint egy csöves.

2022. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
0%

36.

Elég szegényes lehet a ruhatárad..

Csak ez a két verzió létezik benne?

A toprongy meg az elegáns?

2022. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
93%

#37

Egy rendezvényre ill. ha ügyfelekkel, partnerekkel találkozol akkor vagy megfelelően öltözöl, vagy nem. Ez a két opció létezik. Semmi gond a ruhatárammal, sokféle ruhám van. :) Ezek közül dolgozni csak az elengánsabbakat hordom.

Mi a munkahelyre dolgozni járunk, nem önmegvalósítani meg szabadságharcolni.

2022. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%

38.


Az utolsó mondatoddal akár magad ellen is beszélhetnél, mert pont hogy a lényeget írtad le,

Dolgozni járunk be, nem divatbemutatózni!

2022. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
93%

#39

Igényesen, ízlésesen és alkalomhoz illően öltözni szerintem messze nem "divatbemutató"....

2022. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!