Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek tetszik ez a...

Csajok! Nektek tetszik ez a csizma? Ti felvennétek suliba? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy térd fölé ér, de le lehet hajtani. Régóta szerettem volna már egy ilyet és suliba is felhúznám. :)


2010. szept. 13. 18:07
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
nekem bejön, én simán felvenném, mondjuk már egyetemre járok
2010. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Hát ez egy kicsit durva tizenévesnek... oké,hogy más generáció. De ez azért már mégis sok(k). Térd fölé érő magassarkú csizma tizenéves lánynak... uhh. hát nekem nagyon nem jönne be, és nem is tetszik. Kicsit r*bancos, már elnézést. De ez az én véleményem...

19F

2010. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy pontosan kérdező? :]
2010. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
9%
Igen, ha térd fölé ér szerintem is sok, ezért mondtam h hajtsa le kicsit a szárát, de egy visszafogott ruhával simán elmegy. Egyik kommentelőnek. Igen mi is leszünk ennyi idősek, de mivel mi fiatal korunk óta "divatolunk" így nem hiszem hogy pár év múlva elszállna a jó ízlésünk. Különben meg nem tudom hogy egy 19-20 éves miért osztja az észt 18 éveseknek, 2 év pluszra nem verném magam, hogy één a nagy tapasztalt!:D
2010. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
89%
Kis rusnya tinik hordanak ilyeneket akik ezzel akarják magukra felhívni a figyelmet.
2010. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, 17 éves vagyok és tudtommal nem vagyok "rusnya(!) kis tini" :AS:DS:da:SDASd

a csizmát pedig megveszem, és igenis k.urva jól fogook kinézni benne :DDD

2010. szept. 14. 22:58
 47/48 anonim ***** válasza:
10%
Most mi van a sok klimaxos vén p*csa féltékeny a náluk 1000x csinibb tinikre?:D Elég sajnálatra méltó.:) Esetleg a pasitok egy csini 18 éves szöszivel pattant le?;):D
2010. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

Bocsi vkit lepontoztam véletlenül :/

Am már megvettem és nagyon jó, kényelmes, csinos!;)

2010. szept. 20. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!