Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek tetszik ez a...

Csajok! Nektek tetszik ez a csizma? Ti felvennétek suliba? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy térd fölé ér, de le lehet hajtani. Régóta szerettem volna már egy ilyet és suliba is felhúznám. :)


2010. szept. 13. 18:07
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy érdekelni fog ha kiröhögsz :DDDD
2010. szept. 13. 18:18
 12/48 anonim ***** válasza:
76%
Ja majd megnézem az arcod mikor pofáraesel benne meg csámpázol végig a sulin és mindenki röhögve figyel hogy úgy jársz mint aki beszart. Mert a suli végére már vonszolni nem tudod majd benne magad. Persze te most menő nagylányt akarsz játszani, ezért mindenképp ilyet fogsz venni. Megértem... majd kinövöd.
2010. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

akkor nevetséges vagyok, nem érdekel... :)

ami tetszik azt megveszem és felveszem! nem izgat mások NEGATÍV kritikája...

2010. szept. 13. 18:21
 14/48 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi, tudod a legjobb, ha te is röhögsz magadon... ;) Van magassarkúm,nem is egy, azokba járok suliba mint minden 2.lány az osztályban. (:
2010. szept. 13. 18:23
 15/48 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jól néz ki. ha tudsz benne járni normálisan, akkor nincs semmi gáz.
2010. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, tudok. :)

Örülök, hogy van még ember, aki tud normális választ adni...

2010. szept. 13. 18:26
 17/48 anonim ***** válasza:
87%
Szóval, ha nem izgat mások negatív kritikája, akkor ezt a kérdést is csak azért tetted fel ide, hogy mindenben helyeslő válaszokat kapj. Teljesen értelmetlen dolog volt megírni a kérdést mert nem is érdekelnek a normális válaszok, csak holmi veled egyidős hasonlóan kificamodott ízléssel rendelkező tinik véleménye, akiknek néhány havonta úgy is váltoik a véleménye, mert még nincsen kialakult ízlésük, csak keresik önmagukat és amíg megtalálják nagyon sokszor pofára esnek még. Ahogy ezek szerint Te is fogsz még párszor.
2010. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy normális ? Csak az a normális, ha azt mondjuk: "milyen hiperszupi ez a csizma, nekem is kell !" ?


Nekem nem tetszik. Illetve tetszene, ha nem lenne sarka.

2010. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
10%
Ez az amitől a falra mászok! Attól hogy ti nem tudtok menni a magassarkúban ő még tudhat. És miért lenne nevetséges ez egy 16-17-18 éves lányon? Egy betűrt farmerral vagy egy hosszú felső + cicanacival szerintem tök jó. :]
2010. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
..-.- szerintem egyébként jól néz ki de tudj járni benne:D és az ára kicsit borsos de ha kinézted gondolom ez nem akadály..:) nekem tetszik, csak visszafogottabb ruhákat hordj hozzzá:D
2010. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!