Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek tetszik ez a...

Csajok! Nektek tetszik ez a csizma? Ti felvennétek suliba? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy térd fölé ér, de le lehet hajtani. Régóta szerettem volna már egy ilyet és suliba is felhúznám. :)


2010. szept. 13. 18:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nevetséges ha ízlésesen öltözöl fel. Egy visszafogottabb ruha mellé simán elfér egy ilyen csizma.:) Én simán felveszek ilyet suliba, és nem hat ribisen mivel visszafogottam öltözök mellé. Ha eltalálod hogy milyen ruhához megy akkor simán felveheted.:) Engem érdekes még senki nem nevetett körbe, inkább dicsérnek hogy milyen csinos vagyok. Mondjuk 18 éves vagyok és 20nak nézek ki szóval nem olyan mintha egy 13 éves kiscsaj felvette volna anyu csizmáját. De ha javasolhatom, suliba inkább hajtsd le, mert a térd felettiekből más típusú csizmák még jók, de ez a fajta már kicsit sok.
2010. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Te jó ég! 25000Ft... Ennek az árából 3 másikat is vehetnél.... Írigyellek,ha ilyen jól megy. Amúgy szép.
2010. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Jaj, annyira kedves tőled, hogy megtisztelsz minden 2. válaszoddal és hogy törődsz velem... :)

Csak kíváncsi voltam, hogy hány embernek tetszik, de többet ide se jövök kérdezni, mert kb. 4-5 értelmes választ kaptam... nekik köszönöm szépen! A többi csak az, hogy, "de gáz vagy" , "ribis" stb...

MEGVESZEM, HORDOM SULIBA és ha elesek NEVETEK egyet MAGAMON... :)

2010. szept. 13. 18:33
 24/48 A kérdező kommentje:

az első mondat a 18:27-esnek szólt!!


köszönöm a válaszokat :)

2010. szept. 13. 18:35
 25/48 anonim ***** válasza:
Ez a jó hozzáállás! ^^
2010. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim válasza:

Akkor nem értem miért kérdezel, ha csak a neked tetsző válaszok a jók, a többi ratyi :/

Ennyi évesen én is azt hittem, hogy ez tök menő... hát nem az... majdnem leszakadt a lábam egy ekkora sarkú cipőben... az ilyen nem iskolába való...

Amúgy meg ott volt a hozzászólásodban: minden 2. lány ilyent hord.

Na én pont ezért nem hordtam... az ilyenek elvegyülnek, mint szamár a ködben.


Attól még, h idősebbek vagyunk és normális véleményt megosztunk, mert van tapasztalatunk, akkor legyünk megkövezve... mondhatni "majd egyszer rájöttök ti is..."

2010. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Embereek, komolyan, hányszor mondjam már el, hogy HORDOK MAGASSARKÚT, TUDOK MENNI MAGASSARKÚBAN és BÍROM A MAGASSARKÚT vagyis nem fájdul meg benne a lábam, ha meg igen, akkor összeszorítom a fogam és csak kibírom majd valahogy a nap végéig! :)

Amúgy, csak azért, mert majdnem minden lány magassarkút hord én nem fogok csak azért is lapos sarkút húzni. Nekem ez tetszik!

2010. szept. 13. 18:43
 28/48 anonim ***** válasza:
Én a 18:27-es csak egyetlenegyszer szóltam hozzá ezelőtt, nem fogok neked kiselőadásokat tartani, mert úgy sem érdekel egy normális NŐ véleménye csak a tienévesekre hallgatsz. Majd belátod te is njó néhány év múlva. Én is hordtam diákként a mostani eszemmel visszagondolva totál nevetséges cuccokat, visszagondolva szánalmas. De valószínű, hogy minden tini megőrül egy időre. Én csak a felnőtt eszem tapasztalatait akartam eljuttatni hozzád. Ha süket fülekre talált, akkor ez van. Ha majd te is felnősz, nem csak testi mértékkel hanem ésszel is látni fogod, hogy nem írtunk, mi neked hülyeségeket, szimplán a magunk, vagy mások hibáiból okulva leírtuk a tapasztalatainkat, hogy ha akarsz okulj belőle. Több szót fölösleges is fecsérelni a dologra, mert téged úgy sem érdekel. Így hát vetesd meg magadnak, hordjad az iskolában is és érezd jól magad benne, ha tudod.
2010. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Szerintem hord nyugodtan,nagyon csinike:)

Én ilyesmit fogok idén venni:

[link]


Csak feketében,platformba.....

Akinek meg nem tetszik valami,annak meg szépen a pofijába mosolygok,hiszen nem másnak,hanem magamnak szeretnék és a páromnak megfelelni.:)

2010. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
köteekdést elkerülve,nem vagyok tizenéves! :D
2010. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!