Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek tetszik ez a...

Csajok! Nektek tetszik ez a csizma? Ti felvennétek suliba? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy térd fölé ér, de le lehet hajtani. Régóta szerettem volna már egy ilyet és suliba is felhúznám. :)


2010. szept. 13. 18:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
-kötekedés elkerülése érdekében,ez akart lenni,bocsi:)
2010. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Lányok, elég már ! Ne öljétek egymást !

Ha tud benne menni a kérdező, akkor hordja, nektek nem hiszem, hogy oszt vagy szoroz.

2010. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem melyik suliba jársz? Amúgy nálunk is szinte minden csinos csaj magassarkút hord és egyáltalán nem ribisek, hanem nagyon divatosak. és csinosak. Ügyesen kell felöltözni hozzá, és tuti nem lesz ribis az összhatás!:) Ne adj a rosszindulatú válaszolók véleményére! Itt sokaknak az a legjobb szórakozása hogy arc nélkül osztja az észt és fikáz mindenkit. Szerintem csini a csizma, ha felveszel hozzá egy jó rucit. Pl: cicanaci, és valami hozzá illő bő felső vagy ing. Pár kiegészítő, és tuti lesz;)
2010. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Ha tetszik persze akkor vedd meg.

De néha nem árt végiggondolni hogy egy ilyen csizma közel sem suliba való, leginkább éjszakai klubokban a rúdtáncos lányokon látni ilyesmit meg a ribancokon, máshol nem igazán ezt te is beláthatod.

Szóval egy buliba oké, de suliba gondold meg, mert ott még nem kis időt kell eltöltened és nem jó mikor mindenki utál a stílusod miatt.

Vannak normális kinézetű magassarkúak is, ez pont nem olyan. Ez tényleg közönséges.

2010. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Csinos az a csizma a képen, én sem idegeneknek hanem a páromnak akarok tetszeni! :)

Amúgy Tolna megyében egy középiskolába járok. :D

2010. szept. 13. 19:00
 36/48 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem egy suliba járunk.:P Mindenesetre figyelj hogy ne vidd túlzásba, és szupi lesz!:)
2010. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
6%
Óóó és még annyit üzennék a "tapasztalt felnőtteknek" hogy már nem azok az idők vannak mint a ti korotokban!:D A tinik jobban ismerik a divatot mint az idősebb korosztály (27+). Én pont hogy az idősebbek "kreációin" szoktam jókat nevetni.:)
2010. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
utolsó...: hatalmas LÁÁJK :DDDDDDDDDD
2010. szept. 13. 19:08
 39/48 anonim ***** válasza:
93%
csak az a gáz h tiis lesztek majd ennyi idösek..és akkor majd rajtatok fognak röhögni ;)
2010. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Rúdtáncos lányok meg ribancok, meg tizenéveseknek nem való. LOL Láttatok már Középiskolás divatos lányokat? Nyilván utoljára tíz éve...


Jó kis csizma, bár nem az én kategóriám én 40++ ért veszek csizmát, de az 10óra után is kényelmes.


23/N

2010. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!