Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok fiatal miért képes trágár...

Sok fiatal miért képes trágár feliratú pólót megvenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok fiatal miért képes angol nyelvű, trágár feliratú pólót megvenni?

Én két esetet tudok elképzelni: "Nem tudja a felirat jelentését és nem is érdekli, nem néz utána", "tudja a felirat jelentését, vagánykodni akar, menősködni".

"I'm the bitch!" feliratra gondolok például.

Ha nem lenne igény ilyen feliratú pólókra, akkor nem lennének az üzletekben.



2022. febr. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Téged is érdekel, hiszen válaszolgatsz folyamatosan és idegesít téged (valahogyan érint biztosan), hogy egy ilyen kérdés felvetésre került :)
2022. febr. 28. 15:59
 42/47 anonim ***** válasza:
51%
Engem a baszatlan emberek mindig lenyűgöznek, hogy miért másokon verik le a keserűségüket.
2022. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

Kedves szépbeszédű barátom, engem olyasformán érdekel ez a póló-felirat téma, mint amikor például az Egri csillagok című regényben olvastam, hogy bizonyos ünnepen az emberek önmagukat korbácsolva vonultak.

"Miért teszik ezt?" "Mmi a mögöttes motiváció?" stb.

2022. febr. 28. 16:30
 44/47 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok a barátod, otthon modoroskodj.


Te már eldöntötted, miért csinálják. A "csak" ami nekik indok, neked nem az.


Inkább azt kutasd, az emberek miért nem a szeretteiket akarják ilyen jól megismerni, miért random tömegeken hüledeznek, és állítanak fel róluk áltudományos hipotéziseket.

2022. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

A trágársággal is egyfajta bizonyítványt állítottál ki magadról.

Te is azon gondolkodj, hogy miért beszélsz emberekről úgy, ahogy, miért fáj, ha nem úgy gondolkodik valaki, mint te. Nekem is szeretnéd előírni, mit tegyek/ne tegyek.

Ajánlok valamit, aminek mondanivalója a régi dátum ellenére ma is aktuális:

[link]

2022. febr. 28. 16:44
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt írnám elő neked, hogy ne ítélkezz. Mert abban a pillanatban, ahogy megteszed, szabad préda vagy magad is.


Semmitmondó, álértelmiségi dumával jössz, állítasz dolgokat, amiket nem tudsz bizonyítani... milyen kicsinek érezheted magad a szánalmas életedben.

2022. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Szerintem ha a közösségi média érdekelne, akkor találnék közös pontokat eme "öltözködési stílust" képviselők közt.

Én nem érzem magam kicsinek és nem ezáltal "kívánok nagy lenni".

2022. febr. 28. 17:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!