Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok fiatal miért képes trágár...

Sok fiatal miért képes trágár feliratú pólót megvenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok fiatal miért képes angol nyelvű, trágár feliratú pólót megvenni?

Én két esetet tudok elképzelni: "Nem tudja a felirat jelentését és nem is érdekli, nem néz utána", "tudja a felirat jelentését, vagánykodni akar, menősködni".

"I'm the bitch!" feliratra gondolok például.

Ha nem lenne igény ilyen feliratú pólókra, akkor nem lennének az üzletekben.



2022. febr. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
82%
#19 vagyok, nem a polóról, hanem az emberről beszéltem. És igen, a legtöbb ember, bár egyedinek vallja magát, marhára nem az.
2022. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Jaa értem, ezekszerint azt gondolhatják: a felirat teszi őket egyedivé.
2022. febr. 27. 17:32
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért veszik fel mert tinik és tök edgyk :D Menő hogy valaki ezen kiakadt, pl hogy te itt kérdezgetsz, ez nekik tetszik
2022. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
:) az ilyen biztosan örömteli számukra.
2022. febr. 27. 17:44
 25/47 anonim ***** válasza:
52%

Nekem ez a kedvencem:


[link]

2022. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem, hogy akkoriban hány ilyen póló volt kapható, mert úgy a legkönnyebb azt mondani valamire, hogy te aztán tuti nem hordtad volna, hogy akkoriban nem is létezett olyan.
2022. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Annyi rémlik, hogy volt egy olyan póló, melyre az volt ráírva: "I am with this idiot.", valaki ismerős hordta, de ez a mondat sem arról szólt, hogy az illető (önmagát) minősíti valamilyen felirattal, mondjuk mást se kellett volna.
2022. febr. 27. 20:19
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idiot-os pólója Kenny szüleinek van a South Parkban.

Nekem is van olyan felsőm így belegondolva, amin van káromkodás. De csak annyi hogy give a damn, because I can, és egy feltartott középsőujjas macska van rajta. Nekem tetszik, pedig 25 vagyok. Nyilván tudom mit jelent.

2022. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap láttam egy pólót, ami kell, az volt rajta, "the boobs are real, the smile is fake". 😆
2022. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
86%
Sőt, nekem még a középiskolai tanárom is fuck covid, fucking life, stb… pólókat és maszkokat hord, mégis az egyik legnormálisabb tanár az egész iskolában, őt például nem az öltözködése alapján kell megítélni…
2022. febr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!