Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok fiatal miért képes trágár...

Sok fiatal miért képes trágár feliratú pólót megvenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok fiatal miért képes angol nyelvű, trágár feliratú pólót megvenni?

Én két esetet tudok elképzelni: "Nem tudja a felirat jelentését és nem is érdekli, nem néz utána", "tudja a felirat jelentését, vagánykodni akar, menősködni".

"I'm the bitch!" feliratra gondolok például.

Ha nem lenne igény ilyen feliratú pólókra, akkor nem lennének az üzletekben.



2022. febr. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
A vallást felesleges idekeverni.
2022. febr. 27. 14:26
 12/47 anonim ***** válasza:
3%
Egy Jézus gyűlölő pont ugyanezt mondaná
2022. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanazért amiért, a videómegosztókon divat lett trágár szavakat használni. csak annyi hogy a pólókon régebb óta létezik.
2022. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Az kizárt, hogy pont ezeknek a szavaknak ne tudnák a jelentését, szóval marad az, hogy menő. De végül is tinikorban minden menő, ami "rossz", miért épp a káromkodás lenne kivétel?

Amúgy is kell ez a határokat feszegetős korszak mindenkinek, másképp nem lesz belőle egészséges felnőtt.

2022. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Visszagondolva az "én időmre", amikor én voltam fiatal, a '90-es évekre, valamiért elképzelhetetlennek tűnt, hogy olyan pólót vegyek fel, amelyen az angol felirat jelentése szerint címkézem magam.
2022. febr. 27. 16:15
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
És hány ilyen póló volt akkor kapható?
2022. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy a '90-es években kapható lett volna ilyen felirattal ellátott póló.
2022. febr. 27. 16:50
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
16. Akkoriban szerintem összességében is kevesebb termék volt kapható mint amennyi mondjuk a pandémia előtti években.
2022. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek ezzel egyet, szerintem ezzel nem bélyegeznek meg senkit sem, még magukat sem. Ez az öltözködési stílusuk, ez tetszik nekik. Másoknak meg nem tetszik, de ez így van rendjén. (A kérdésre válaszolva pedig azért hordják ezeket, mert tetszik nekik, ilyen az ízlésük.)


Nem hiszem, hogy érdelik őket hogy ki mit gondol arról, hogy mi van a ruhákukra írva, nekik tetszik, ők jól érzik magukat benne. Ennyi az egész lényege.

2022. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
A pólóban semmi különleges nincs, csak a felirat. Nincs "egyedi stílusa".
2022. febr. 27. 17:11
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!