Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki cicababa lenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ha akarod elküldhetem a linket, ahol a nevem van (meglátod 10.nek jutottam be jogra), rám kereshetsz Facebookon. ;)

Hmm?? Na most már elhiszed?

Ja és az osztályunkban egy cicababa sem volt, csak én. :)

2010. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Engem nem te érdekelsz, hanem, hogy mért állítja mindenki ezt, holott tuti, hogy nem igaz, max 1-2 esetben.
2010. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Oda nem volt túl magas a ponthatár idén
2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Csakhogy én nem Magyarországon élek :)
2010. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Hát legyél büszke magadra. De legalább már értem, mért nem látod be, hogy a cicababák hülyék. Kint lehet vannak értelmes példányok is. Itthon nem nyüzsögnek.
2010. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Nem, nem ismerem be mivel az én barátnőim mind normális, okos lányok (és ezt nagyon komolyan mondom!), pedig külsőre sokan sztiptíztáncosnőnek titulálják őket.

2010. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Én is eltés voltam -szintén Állam- és Jogtudományi Kar. És valóban nem nyüzsögnek ott a cicababák -hála Istennek. Voltak nagyon szép, csinos lányok, akik vizsgán, kosztümben még szebbek voltak mint bármikor. Igen, nem kell egyformának lenni, ez tény. De a normál stílusok skálája is igen széles. Az emo/rocker/dark mögött tényleg vannak értékek. Ezek inkább a filozófiához állnak közel, lehet bennük hinni vagy nem, de mindenképp olyan dolgok, melyek gondolkodásra késztetik az embert.A cicababaság mögött SEMMMI nincs. Az csupán a külsőségekről szól, értékről tehát nem beszélhetünk... Az pedig, hogy a barátnőidet sztriptíztáncosnőknek nézik, inkább lehúzó rájuk nézve mintsem pozitívum. Mit mondjak, nekem is vannak adottságaim, 96cm-s mellbőség (70 DD-s melltartóméret), mindez a 48 km-hoz, mégis vérig lennék sértve ha emiatt bárki is sztriptíztáncosnőnek titulálna. Persze ha ízléstelenül öltöznék fel, akkor meg se kéne szólalnom és nyilván belőlem se néznének ki túl sok jót. Lehet itt jönni az iskolai átlaggal meg a nyelvekkel, de egy biztos: okos ember nem öltözik/viselkedik/sminkel stb. cicababásan. Én is jártam gimibe, nagyon jól tudom, hogy az, hogy ott milyen bizit szerzel, nem jelent semmit. Ismertem egy lányt, kitűnő tanuló volt, hajtott mindig mint a güzü (szomszédom volt, de nem egy suliba jártunk), aztán sorra hullott ki az egyetemekről, mert oda már nem volt elég a s.ggelés, ami gimiben még bőven jó volt, hogy a tanárok kedvence legyen és akár teljesítmény nélkül is jelest kapjon. Mondjuk ő nem cicababa, ennyi esze azért neki is van.
2010. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Elírtam. bocs. 48 kg akart lenni.
2010. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

A különbség az a csaj és köztem, hogy engemet majdnem minden tanár utált és megtettek mindent azért, hogy rossz jegyeket adhassanak meg hogy "égethessenek" (volt, hogy egyik tanár óráján elsírtam magam, olyan hosszan és kitartóan szidott), de nem mentek vele sokra mert hát na... :)

Egyik osztálytársam éjszakákat ült fent a tanulás miatt, komolyan mondom hozzászólni sem lehetett olyan hisztis volt, nagyon sokat tanult. Na én ennek az ellenkezője voltam. Nem kellett sokat tanulnom és tudtam az anyagot, nem vagyok az a s.ggelős fajta.

Remélem nem bukom ki az egyetemről!... ;)

Nem mondtam, hogy a barátnőim megtisztelve érzik magukat azért, mert néha úgy néznek ki, mint egy táncoslány. Csak érzékeltetni akartam a lényeget: hogy attól, mert úgy nézel ki, még nem vagy buta, h.lye meg nyávogós r.banc.

Olyan lányt ismerek, aki egyetlen fiúval volt, 19 éves, hosszú fekete haja van, cicababa.

És hát okos, intelligens lány. :)

2010. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!