Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki cicababa lenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%
mert az a trendi...:/
2010. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%

1 tippem van :


mert a pasinak csak azok jönnek be ezért mindenki olyan akar lenni hogy felfigyeljenek rá a pasik


amúgy sejtem miért kérdezed : mostanában egyre több az olyan kérdés amibe benne van a cicababa szó

2010. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Mert egyre kevesebb esze van az embereknek, kurvul a társadalom, a világ. Sajnos...
2010. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

mert a cicababák menők és sok lány így akar felszínes kapcsolatokat kialakítani

a cicababák legalább megtartják a látszatot, hogy boldogok és semmi gondjuk

igen gondolom sokan ezért csinálják ezt az egészet, meg tudom érteni

és én nem vagyok cicababa

2010. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenki, én pl. nem és még rengeteg ember rajtam kívül.

Nekem nem trendi, én lenézem őket, mert általában rondák és agyon vannak szolizva. Ők meg féltékenyek, mert én szép vagyok és több bennem a nőiesség, mint bennük összevéve:)

2010. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
69%
mert így akarnak feltűnni, csinik és menők lenni, holott csak elfuserált tucatqrvák lesznek tőle :D
2010. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
23%

Hát mert ez a menőőőő...

bleh.

2010. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
65%
Mert így lehetnek népszerűek. Még az alapjáraton nem is olyan ostoba lányok is úgy viselkednek, mintha totál hülyék lennének, agyatlan Barbie babák, mert így lesznek trendik és így kellenek majd a hozzájuk hasonlóan agyatlan(ul viselkedő) "alfahímeknek".
2010. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
39%

Mert a külvilág ilyennek látja a cicababát: szép arc, mindig tökéletes smink és hosszú haj, csodaszép, szexi rucik, táskák, kiegészítők, tökéletes körmök, sima bőr, illatfelhő. A cicababa kitűnik a tömegből, felhívja a magára a figyelmet, mikor bemegy egy helyre (legyen az bár vagy épp templom :DD), rögtön felé fordul minden fej.

Az agyáról senki nem érdeklődik, az emberek a külsőségekre figyelnek és ha meglátnak egy tökéletes alkatú, csodaszép lányt, elfogja őket az irigység, amit röhögéssel meg rosszalló nézéssel fejeznek ki, hogy ők ugyan a világéletben nem lennének cicák.


19L ("cicababa")

2010. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%
Előző, pont a cicababák nem a csodaszép lányok. Ha egy lány szép, miért kéne felhívnia magára a figyelmet egy tonna sminkkel vagy egy platinaszőke műhajjal? Azt csak azok a lányok teszik, akik próbálják elfedni a tökéletlen külsőjüket.
2010. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!