Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki cicababa lenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Pont, hogy ez nem igaz!

A szép arc, smink, haj mindenkinek tetszik. Rengeteg cicababát ismerek és hidd el, egyik sem csúnya smink nélkül sem.

Persze használják(juk) a sminket, de ha előfordul, hogy mégsem, úgyis ők(mi) a buli közepe, vagyis minden pasi őket akarja és az is biztos, hogy nem egy éjszakára.

Nekem pl. még soha nem volt futó kalandom, a nagyon kevés srác közül, akivel voltam, egyik sem akart elhagyni és mindenik lenne velem még most is!!

2010. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

:D szerintem ezt nem csak te mondhatod el magadról, hogy nem volt még futó kalandod, és hogy epekednek utánad a volt barátaid...


Visszatérve a témához: 20 cicababából kb 1 szép szokott lenni, akinek az arca is szép, nem csak a sminktől tűnik annak. De általában az is elrontja magát a csúnya szolis bőrrel, mellé festett szőke hajjal, ízléstelen csillogós és rózsaszín ruhákkal, mindent mutogató minikkel, gusztustalan hegyes vagy rikító műkörmökkel...


Hidd el, akik nevetnek, nem azért nevetnek, mert irigyek. A legtöbb nő képes igényes lenni anélkül, hogy műkörmöket, tonna sminket, és kihívó ruhát aggatna magára. Az ilyen cicababákról a legtöbb embernek nem az jut eszébe, hogy "bár én is ilyen lennék", hanem hogy "úristen ezt meg mi vette rá arra, hogy ezeket a ruhákat felvegye, úgy néz ki mint egy sarki..." Merthogy a többségetek úgy néz ki. Nem nőies mindent megmutatni, hanem közönséges! Felőlem védhetitek magatokat, de ez nem fog azon változtatni, hogy a világ nagy része még nem találkozott túl sok értelmes avagy szép cicababával, és ez bizony azért van, mert NAGYON RITKA.


A fent említett dolgoktól nem lesz valaki szép. A szépség egyrészt adottság (amelyből pont ugyanolyan arányban kapnak a cicababák is, mint mások), másrészt kisugárzás. Az utóbbi viszont a cicababákban az emberek 80%-nak nem tetszik (az a maradék 20% meg ti magatok vagytok, meg az utánatok futó kanok.)

2010. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
10%
Vitatkozásban nem vagyok valami jó, sajnos :))
2010. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

De a lényeg: nagyon jól megfogalmaztad a véleményed, meg is értem és igazad van a te szemszögedből.

Én másképp gondolom, de ez nem is baj, mindenki fenntarthatja az álláspontját és ez így van rendjén! :)

2010. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
[link] :D nézzétek meg ezt a videót. Na azért néznek ki benneteket sokan mert hiába néztek ki jól egyes hímneműek számára, ezt az értelmi szintet feltételezik rólatok, és sokszor sajnos igaz is...
2010. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Igazából valóban vicces, hogy sokan azzal jönnek, hogy "Ááá, ez úgyis csak egy éjszakára kell akárkinek is!". Rám is mondták már párszor, mindig mosolyogtam, hiszen ez nagy butaság. Több olyan átlagos vagy átlagon aluli lányt ismerek, akiket használgatott boldog, boldogtalan, mint "cicababát". Azzal, hogy valaki igényes, igényesebbé válik arra is, hogy kit engem magához ennyire közel.
2010. aug. 4. 20:54
 17/39 A kérdező kommentje:

Most belinkeltél egy buta cicababát. És?


http://www.youtube.com/watch?v=DRoFzjUCSkk


Ronda, mégis buta.

2010. aug. 4. 20:58
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
megindokoltam, miért linkeltem, kedves kérdező, ha nem fogtad fel, az a te problémád.
2010. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként te mégis mit értesz az átlagos és az átlagon aluli kifejezéseken? Szerinted az, aki nem cicababa, az már nem lehet szép, csinos, igényes? Szerinted pont a cicababák "igényesek" arra, kit engednek magukhoz közel? Nyilván a többi nő, aki nem jár talpig rózsaszínben, nincs szőke haja, nem rohad a bőre a szolitól, nincs méteres műkörme, és nem 10 centis sarkú a legalacsonyabb cipő, amit felvesz, ők totál igénytelenek, főleg arra, milyen társaságban mozognak. Gratulálok a felfogásodhoz.
2010. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ezek a cicabbaák azok, akik agyongyúrt,, fuxos cigókkal lógnak, csak mert ott áll a BMW a kapufeljárón (nem két kézzel dolgoztak meg érteXD), úgyhogy az, hogy egy ilyen nő igényes arra, hogy kit enged maga közelébe, elég nagy hülyeség.
2010. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!