Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki cicababa lenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:56
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Hogy csípem én a buta sztereotípiákat...

A cicababa vagyok. Olyan pasi próbálkozott be nálam, hogy...huhh...minden lány kiguvadt szemmel bámul utána, ő az egyik leggazdagabb a városban, viszont én egy egyszerű, átlagos autóval rendelkező férfival járok már több mint 1 és fél éve. :)

2010. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy mind ilyen, de ha látok egy cicababát, akkor általában nem egy átlagos pasival fog ölelkezni, hanem a) kigyúrt fuxos cigóval, b) nyálas plázafiúval.
2010. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
mert ez menő! Élvezik ha mindenki ráfigyel szeretnek a középpontba lenni! Azt hiszik ettől jobbak mint akik nem plázapi...ák! Pedig tutti a legtöbb pasi nem egy ilyen nőt akar majd feleségül venni! Izlésesen is fel lehet öltözni(pink+ mini szoknya nélkül) hogy jól nézenek ki nem kell követni a tömeget csak azért mert ez a trendi! Mondjuk relativ kinek mi trendi! Nekem tutti nem ez!
2010. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Mert a hülyeség és a sz.r gyorsan terjed és sokan vevők rá. Pl. zenében is általában nem az igazán tehetségesek szoktak befutni, hanem azok, akiknek kitalálnak valami kamu-imidzset, amivel felhívhatják magukra a figyelmet. Aztán persze vezetik a lemezeladási listákat, holott kalap kaik az egész, csak photoshop, videoshop és külsőségek, hozzá meg a bulvár. De mindenki ismeri őket. Az igazi nagy tehetségeket meg csak egy szűk réteg, az úgynevezett white-fülűek. Na ugyanez van a cicababákkal is: a szerencsétlen átlag kis tinilány bedől ennek a maszlagnak, hogy ez milyen jó, ezt követnie kell. Mert nem lát a dolgok mögé, ami nyilván -korából adódóan- nem az ő hibája, mivel a szüleiknek kellett volna úgy nevelniük őket, hogy felismerjék a valódi értékeket és elvessék, ami értéktelen. Nos, én voltam úgymond "cicababa" is és igen, jópár ismert ember próbálkozott nálam, volt akivel kapcsolat is volt, így volt alkalmam látni azt az undorító világot, amiben ők mozognak. Ez jól ki is ábrándított, így elmentem egy teljesen ellenkező irányba: a lehető legvisszafogottabban öltözködtem, viselkedtem stb., az új társaságom is ilyen volt. És mit ad Isten, így is seregestül futottak utánam a palik, szóval a vakolat az arcodon és a mellkidobós ruhák semmit nem érnek, legalábbis nem ettől fogsz tetszeni a pasiknak, mert a valódi szépség a bokáig érő hosszú szoknyán és a sminktelen arcon is áttűnik!
2010. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Ha igazi cicababa vagy, nem váltasz stílust csak azért, mert ráébredsz milyen szennyes, mocskos a világ. Aki tényleg cicababa, nem azért az, mert így loholnak a pasik utána. Ez is olyan, mint pl. a rocker stílus: belülről jön, így érzi jól magát valaki.
2010. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
az a különbség, hogy a rock mögött vannak elvek is ;) (persze nem a 13 éves kis műrockerekre gondolok:) a cicababaizmus mögött nincs semmiféle elv, csak hogy légy trendi, különben tróger vagy, légy csini flitteres, rózsaszín, ezüst-arany színű miniruhákban, hordj magassarkút, kend magad, tűnj barbie-nak. Emög9ött nincs semmilyen érték, elmélet, szemléletmód, az ilyesmi nem jön belülről. Az igazi cicababák célja pedig igenis: rázni magukat a diszkóban, csinibabának lenni, felcsípni valami pénzes diszkós majmot :)
2010. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni, de ez nem így van.

Én még soha nem ráztam magam diszkóban csak azért, hogy felszedjek egy pénzes pasit, van komoly kapcsolatom meg minden, de egyszerűen így érzem jól magam, így vagyok magabiztos.

Régebben önbizalomhiányban szenvedtem de olyan szinten, hogy pl. nyáron a hőségben sem húztam nyitott cipőt, mert utáltam a lábfejemet. Most viszont rájöttem, hogy nincs mit takargatnom rajta, szép az a lábfej. :)

Nekem ezt az önbizalmat a cicababaság hozta el, így már hozza merek szólni idegenekhez és meg merem kérdezni egy ismeretlentől az időt nem pirulva meg agyonidegeskedve magamat.

Eszem ágában nem volt pasizni soha, nem azért lett cicababás stílusom, mert akartam, hogy felfigyeljenek rám. Szépen lassan alakult ki az egész, csak úgy magától...és belülről.

2010. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
A lábfejed akkor is szép, ha normális szandálba húzod bele! Nem kell ahhoz cicababának lenned, nem csak a "szélsőségek" léteznek, hogy emós meg cicababa meg mittudomén mi. Igenis van normális, ízléses, nőies öltözködés, amivel sokkal magabiztosabbnak lehet lenni, mint egy cicababa stílussal. Eleve nem értem, hogy lehet valaki magabiztos cicababaként, amikor róluk mindenki azt gondolja, hogy üresfejűek! Már nem azért, de épeszű ember nem akkor érzi magát magabiztosnak, ha butának tartják, ellenkezőleg! Akkor, ha a külseje is azt sugallja, hogy ez a lány nem csak szép és ápolt, hanem még sütnivalója is van! Szóval ez nagyon sántít kedves utolsó, pótcselekvés ez nálad, mivel a cicababa stílustól nem azt kapod, amit a leírtak alapján vártál.
2010. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de azt ki mondta, hogy érdekel mások véleménye?? Vagyis én nem attól lettem magabiztos, mert úgy gondolom, hogy az emberek "megcsodálnak" vagy bármi ilyesmi.

Attól lettem magabiztos, mert így el tudtam fogadni magamat és nem azt néztem közben, hogy háátha uramatyám most mindenki fogja csöpögtetni a nyálát utánam.

Nem mások miatt vagyok olyan, amilyen és nem mások miatt öltözöm úgy, ahogy.

Elsősorban magamnak akarok tetszeni, saját magamat akarom szeretni és az, hogy mi erről az emberek véleménye, nem érdekel.

Voltam tipikus "jókislány", 1 fiúm sem volt még és már akkor hallottam szép kis pletykákat magamról. Ilyen világban élünk, ezt elfogadtam.

Nem akarok mindenkinek megfelelni!

Az, hogy valaki nem vesz komolyan...hát Istenem... Én tudom, hogy hányas átlaggal végeztem, hányadik tanuló voltam az évfolyamunkban végig (első!!!), hány nyelven beszélek, hány hangszeren játszom, milyen egyetemre jutottam be tizediknek a listán blabla.

A lábfejemet nem attól szeretem, mert bármit is változott mondjuk a cipőktől, hanem azért, mert így szeretem önmagamat és ehhez a lábam is hozzátartozik.

Annyi gondom volt magammal míg tini voltam, hogy azt tényleg hosszú lenne leírni...de így végre elégedett vagyok és ez a fontos!

Smink nélkül is szép vagyok, ezt el merem mondani. Rengetegen megjegyezték már ezt, amúgy, de nem látok abban semmi visszataszítót, ha valaki vakolatot ken az arcára (mondjuk én nem szoktam túlzásba vinni, csak kicsit feldobom magam :DD).

Mindenki öltözzön úgy, ahogy akar...legalábbis én így gondolom. Most milyen jogon ítélünk el egy emót, rockert vagy épp cicababát? Miért kellene mindenkinek egyforma, vagy legalábbis "hétköznapi" (sportos, elegáns, divatos de semmi túlzás meg extra) lenni??

Nem értem...

Na mindegy.


Jó éjt, sziasztok

2010. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Én csak azt csodálom, hogy ezen az oldalon minden cicababa osztályelsőnek mondja magát és zseninek, holott nálunk az osztály leghülyébbjei voltak, és máshol is ez a norma... :S ezzel nem téged akarlak sértegetni, előző, csak furcsállom. Én az egyetemen sem látom nyüzsögni a cicababákat (eltés vagyok). És ismerőseimtől sem hallom, hogy látnák...
2010. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!