Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok rólam (lent...

Mit gondoltok rólam (lent több infó)?

Figyelt kérdés

párducmintás cuccokban járok,a cipőm is olyan,a táskám LV,hegyes műkörmöm van,festem magam,nagy fülbevalóm van,strasszos nyakláncaim vannak(arany),és szreretem a miniszoknyákat

15/L


2010. júl. 14. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim válasza:
szerintem ez már kicsit sok, kicsit vegyél vissz ebből a stilusból,met k.rvénak fognak nézni.bocsi de ez csak az én véleményem.
2010. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
oké de már megszoktam hogy ilyen vagyok
2010. júl. 17. 13:54
 53/64 anonim ***** válasza:

te nekem túl normális vagy ahhz a stílushoz amit leírtál :P


sok jót neked!


14/L

2010. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:

Azért emberek, mennyi gazdag ember jön GYK-ra xD


Táncot tanító, 16 éves KISlány, megnézném hogy melyik egyesület vállalja fel a felelősséget, hogy egy KISKORÚ, TANKÖTELES lánnyal tartassanak edzést. Illetve azt sem, hogy ki az a szülő, esetleg felnőtt ember, aki egy kislányhoz járatja a gyerekét, vagy maga jár oda, tudva, a gyerek esetében, hogy bármi baj történik egy kiskorú van vele, aki nem is biztos, hogy tudja mit kell tenni ilyen esetben.


Az interneten mindenki azt mondja, amit akar, de nekem a táncoktatás kicsit erős.



A kérdezőnek: ez még sokat változik majd. Soha nem voltam LV-fan, nekem nem jönnek be azok a táskák, de ízlések és pofonok.

Az összhatás számomra mű, de ahogy leírtad, sokmindenre lehet gondolni, egy műköröm lehet igényes, esztétikus is - nekem is van - illetve lehet k*vás is. A smink is lehet kellemes, természetes hatású, ami szépít, és lehet eltúlzott, amikor a sminklemosás után az ismerőseid elmennének melletted a utcán.

A párducminta is sok, a mű hatását kelti, számomra.


Én is miniszoknyás vagyok, én is magassarkúban járok, szinte mindenhová, mert viszonylag alacsony vagyok, és ezt szeretem eltitkolni.

Egészen addig amíg jól érzed magadat a bőrödben, nem lesz gond. LÉgy magabiztos és mosolyogj, ha olyan marad a természeted élőben is mint itt, akkor kár félned.


Viszont az a havi 4-5 buli nem kevés egy 15 évesnek, szerintem.


21/L

2010. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján cigányak képzellek, de interneten keresztül nem tudok semmit mondani. de nekem cigányos így.

dehát ah te így jól érzed magad semmi kifogásom ellene:)

légyboldog:)

2010. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy éretlen vagy, néminemű ízlésficamban is szenvedsz. Próbálod elhitetni ezt az "én gazdag vagyok, de nem tehetek róla, és szívesen segítek másoknak" dolgot, de nekem valahogy még mindig furcsának tűnik ez a dolog. Vadidegen emberekre költenél el százezres tételeket, csak mert ők megkértek rá. És ha megteheted, igazán öltözködhetnél igényesen, bevásárolhatnál a legnagyobb divattervezők aktuális kollekcióiból, és hanyagolhatnád a csili-vili, gusztustalan ékszereket.
2010. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
hát a stílusod tényleg elég k*rvás, a havi 4-5 bulizás sem kevés, én 15 éves vagyok, még soha nem voltam diszkóban, és lám, élek. :) nem kellene azt hangoztatnod, hogy el vagy kényeztetve. És nem attól leszel népszerű és közkedvelt, hogy mindenkinek veszel egy LV táskát apukád pénzén, hanem attól, hogy nem hangoztatod, hogy gazdag vagy, így nem is hordod azt a rohadt drága táskát.
2010. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Komolyan elhittétek, hogy egy idegennek, akinek szintén tetszik az a táska vásárol egyet?
2010. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim válasza:

:) tényleg táncot tanitok . De,hogy egy kicsit tájékozódj

Nagykorúnak kell aláírni a szerződést és minden órán ott kell lennie :) Szóval ha baj történne vagy rongálódna a berendezés őt vennék elő nem engem..én csk tanitok.

Különben meg ..nagyon szeretem,hogy eggyesek jobban tudják,hogy mitcsinálok mint én magam :DD Ha nem tudsz semmit ink. ne írj. -.-

2010. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

tipikus :/

majd felnősz és rájössz hogy nem az tesz nagy nőve ha Luis Vuittonos táskád van meg úgy nézel ki mint Jane a Tarzanból :)

2010. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!