Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok rólam (lent...

Mit gondoltok rólam (lent több infó)?

Figyelt kérdés

párducmintás cuccokban járok,a cipőm is olyan,a táskám LV,hegyes műkörmöm van,festem magam,nagy fülbevalóm van,strasszos nyakláncaim vannak(arany),és szreretem a miniszoknyákat

15/L


2010. júl. 14. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de nekem az jutott először eszembe hogy tuti roma vagy nálunk minden roma csaj így öltözködik nah meg a 14-16 éves lányok hát szerintem ízléstelen főleg a hegyes köröm találj ki saját stílust megteheted van elég pénzetek de kövesd hanem diktáld a divatot! :) sok sikert hozzá!
2010. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%

beképzelt plázacica, aki minden hétvégén bulizni jár és végigment rajta a fél város.

és most ne sértődj meg, nem mondtam, hogy ilyen vagy, de ez jön le abból, amit leírtál, és amilyen stílusban a többieknek válaszolsz. te kérdezted, mit gondolunk!

2010. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
100%
hát az írásodból nagyon az jött le, h 'jobb vagyok nálatok kutyák, az apámnak 3 szállodája van... a LV táskám nem 100 000.. dehogyis, az a cselédeinknek van. az enyém 350 000' na ez eléggé beképzelt kis p1csára vall. és 15 éves. grat
2010. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amit eddig leírtál, az ugrik be, h valakinek sikerült alulmúlnia Paris Hiltont... Ő legalább érdekes cuccokat aggat magára, bár ízlése nem sok van, igaz...

Na jó, viccet félre: Tömeg. Igazi vagy sem a LV, tömegcucc. Igazából sose értettem, mi benne a nagy szám, rengeteg sokkal szebb márkás táska van, persze lehet, hogy az nem üvölti kilométerekről, hogy hééé, ez drága cucc, rá van írva 800 helyen... Az állatminta meg mindenhogy ciki a szememben. A strassz és az arany (bár ki a fene csinál ilyet...?) együtt tényleg romás. És az jut eszembe az ilyen lányokról, hogy ha megmondod nekik, h apuci pénzén élősködőknek tűnnek, akkor jönnek azzal, hogy de mi megtehetjük, csak irigy vagy, és sosem tanulják meg, milyen megdolgozni valamiért, vagy saját erőből elérni. Persze lehet te vagy a kivétel, nem ismerlek, szal az is lehet. És mielőtt mondanád, nem vagyok irigy, én jobban érzem magam a saját cuccaimmal, és össze se kevernek másokkal. Pénzem meg van elég, csak nem ilyesmire költöm. XD

2010. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:

15:26-os nem sértődtem meg rád

nem mondtam rátok hogy kutyák

a nálunk szegényebb embereket is tiszteletbe tartom

nem is szeretem az olyan embereket akik lenézik a másikat azért mert az szegényebb

am egy hónapba ha 4-5-ször elmegyek bulizni

inkább a barátnőimmel vagyunk

2010. júl. 14. 15:40
 16/64 A kérdező kommentje:

egy csepp roma vér sincs bennem

meg nem divatból csinálom tényleg

a barátnőim és én összeszoktunk öltözni úgyhogy ha megyünk valahová mindig úgyanúgy vagyunk felöltözve

2010. júl. 14. 15:44
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
azt nem fejezném ki h nézhetsz ki+ tucatlány
2010. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

véleményt kértem megkaptam

és nem sértödtem be

2010. júl. 14. 15:56
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. úgy öltözködöm, mint te, csak az állatmintát kezdtem kivonni a ruháim közül.

Én sem divatból csinálom, nálunk az osztályban pl. én voltam az egyedüli, a többiek nagyrészt emok voltak, úgyhogy soha nem éreztem magam tucatnak. :)

Ribi sem vagyok, 19 éves létemre alig volt közöm fiúhoz. :)


Puszi, légy jó!

Jajj és örülök, hogy te meg tudtad venni A táskát...nekem még nem sikerült sajnos. :( :D

2010. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:

oké nekem se volt sok dolgom fiukkal 1 volt eddig

majd veszek neked egyetXD

2010. júl. 14. 16:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!