Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? (képpel)

Mit gondoltok rólam? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 29. 19:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerkesztve vannak a képek? Csakmert ha nem,gyönyörű szemeid vannak.

Emellett szerintem szép vagy! :) Igazából ne sértődj meg,de láttam már nálad sokkal szebb lányt is,de te nagyon túlhaladod a csúnyát. Átlagosnak sem mondanálak,mert olyan szép különleges arcod van!

A kisugárzásért is jár egy plusz pont részemről! :)

Ha pontoznom kellene téged,akkor 10/8-t adnék! :)

2011. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán tényleg nagyon szép vagy, szemeid első osztályúak, és a kisugárzásod is nagyon jó kedves, mosolygósnak tűnsz. Ha pontozni kellene akkor én 10/9,5 pontot adnék :D
2011. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
hát szép vagy csak nekem így képről úgy jön le mintha photoshoppal lennének megcsinálva a szemeid
2011. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nincsenek megszerkesztve a szemeim ilyenek alapból viszont a hajam nem eredeti mert be van festve azt is hozzáteszem :)
2011. aug. 29. 19:50
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

ügyesen bánsz a photoshoppal!! a szemed, a szád, a bőröd és a kép színe is meg van szerkesztve. Ne tagadd! én értek hozzá!!!

Egyébként szép vagy szerintem. 10/7

2011. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
:OO ezek a szemek gyönyörűek :DDD és szerintem te is szép vagy.:)
2011. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A szemöldököd nem túl jó én elmennék egy kozmetikushoz,magas a homlokod,ezért jól állna egy frufru,a szád meg nagyon vékony így szerintem ez a rúzs is előnytelen.

A szemed és a hajad tetszik.Nekem összességében átlagos.

10/5

2011. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
a szemszínem nincs megszerkesztve
2011. aug. 29. 19:57
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
a szemed és hajad szép. az arcod többi része nekem nem nagyon tetszik, de mégis olyan különleges vagy
2011. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Ne mondd hogy nem PS. Akkor mi az ott a szádnál? (első kép száj bal alső része. kis bőrszínű folt...)

Szerintem egy baki..mert máshol nincs ott.A bőröd tökéletes és ilyen szemszint még nem láttam még hírességeken sem.

Nem azt mondom hogy nem vagy szép. IGY szép vagy. De ha feltöltesz egy nyers képet akkor tudjuk csak megmondani az igazat\

2011. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!