Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok rólam (lent...

Mit gondoltok rólam (lent több infó)?

Figyelt kérdés

párducmintás cuccokban járok,a cipőm is olyan,a táskám LV,hegyes műkörmöm van,festem magam,nagy fülbevalóm van,strasszos nyakláncaim vannak(arany),és szreretem a miniszoknyákat

15/L


2010. júl. 14. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
én csak facebookon
2010. júl. 14. 16:54
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
a levélben leírt néven (nem mondom el a nevemet itt, érthető okokból) akkor ott megtalálsz. szerintem csak egy van belőlem!=)
2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
persze hogy értem miért sok paraszt van csak nekem meg csak facebookom van
2010. júl. 14. 17:04
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

Első LVs :))

Én is vagyok facebookon is, ott remélem megtalálsz. :)

Az alapértelmezett képemen színes (főleg kék) blúzban vagyok, fekete latex cicanaciban, szőke hajam van, hullámosított és oldalról vagyok fényképezve, fogasmosoly. :D

2010. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim válasza:
100%
Fiatal vagy. 15 evesen en is imadtam ha megbamultak es idosebbnek neztek es mi sem volt termeszetesebb, mint "nagyokkal" bulizni minden hetvegen. Jo esetben te is kinovod majd. Egyebkent edes vagy, de ne engedd magad kihasznalni... A ket LV-taskas csaj igencsak radvetette magat a "veszek neked is egyet" komment utan.
2010. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon köszi kedves utolsó, de nyugi, nem szeretnék egy idegen lánytól csak úgy egy méregdrága táskát, ha olyan lennék, összejönnék a város leggazdagabb fiújával, aki nyomul rám. :p

Kíváncsi voltam a lányra (még most is az vagyok :D), ennyi. :)

És amúgy van nekem is egy full gazdag barátnőm, na ők aztán téényleg kimondhatatlanul tele vannak pénzzel, de csak egyszer fogadtam el tőle ajándékot és az is egy hajvasaló volt. :)

Amúgy a lány mindenből a legdrágábbat veszi meg, olyan napszemüvege van, ami (nem tudom már pontosan) kb. 100ezeren is túl van.

Mindene ebbe a kategóriába tartozik.


Szóval tévedtél! :)

2010. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Aranyos lánynak tűnsz:) De amit itt leírtál magadról, az alapján ha rád néznék, elszörnyednék. Nem szép együtt az állatmintás cuccok meg az arany + strassz...olyan "túl sok". De nem gáz, még fiatal vagy, nekem is voltak olyan öltözködési korszakaim, hogy megijedek, ha eszembe jut:D
2010. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

öltözz kicsit kevésbé "így".,.15évesen ez még sok..

WOW!!! jó sok a máni.. :O xd

mennyi a zsebpénzed havi 100.000? vagy több? xd

a kommentjeidből nekem szimpinek tűnsz

sztem jól éreznéd magad kevésbé kihivó cuccokban is ( ;

2010. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim válasza:
"ha olyan lennék, összejönnék a város leggazdagabb fiújával, aki nyomul rám. :p " hahahahahahahahaaahahhah...hany eves vagy, draga?
2010. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

Mit kellett volna írnom, ha ez az igazság? :)

A város leggazdagabb fiúja 23 éves, én 19 vagyok. :)


Miért is??

2010. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!