Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok rólam (lent...

Mit gondoltok rólam (lent több infó)?

Figyelt kérdés

párducmintás cuccokban járok,a cipőm is olyan,a táskám LV,hegyes műkörmöm van,festem magam,nagy fülbevalóm van,strasszos nyakláncaim vannak(arany),és szreretem a miniszoknyákat

15/L


2010. júl. 14. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim válasza:
19???!? Uristen, ne haragudj...ez a "varos leggazdagabb fiuja" duma max 15re vallott
2010. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Persze, elhiszem, de ha valaki azzal "vádol", hogy én ki akarok használni egy vadidegen lányt, muszáj leírnom, hogy bizony nincs szükségem rá, más módom is lenne, hogy LV táskát vetessek, ha már annyira kell nekem.
2010. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
az egyik lánnyal már beszéltem is és nem akar kihasználni érzem úgyhogy ennyi
2010. júl. 14. 21:08
 44/64 anonim ***** válasza:

A másik lány vagyok :)

Akkor Facebookon engem is jelölj be :p

2010. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

...Hátt tudod van eg yismerősöm akki dettó ugyan ez csak nekeik lovardájuk is van...hát nem tudom remélem te jól érzed magad így de szerintem a műkörmök túlzások...az hogy fested magad az ma már megszokott ...én azt nem értem ezt most mindek kérdezted...de te tudod és tényleg vigyázz a kihasználókkal:)

13/L

2010. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

oké

de nem vagy a köröm ilyen:

[link]

a minta ugyanez csak ez nem az én kezem

2010. júl. 14. 22:36
 47/64 anonim ***** válasza:

a másik lány vagyok, akivel beszéltél.

nézd, miután beszéltünk, elgondolkoztam ezen. arra jutottam, hogy nemes egyszerűséggep szemtelenség lenne elfogadnom egy vadidegen lánytól egy táskát, ami ráadásul drága is. nagyon aranyos és kedves vagy, de mégsem fogadhatom el. de azért NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!

2010. júl. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim válasza:

szánalmasak vagytok :DD táskát vetettek magatoknak istenem xd :)

Szerinteem nem vagy gazdag :/ Vagyis én így látom....:) Szerintem csk eljátszod ...de ha gazdag is vagy...ami szerintem kizárt mert látszik az írásodból. :DD De ha mégis az vagy akkor nem tudom minek adakozol xd :) Istenem.

Az én apámnak légitaxi válalataa van :) magánrepülőgépjei vannak...mégsee verem magam rá...:S Meg szerintem itt a kérdezők többsége nem írja le h mije van az apjának és mijee nincs.:D A kérdést én kamunak fogom fel..:) Szerintem csk ilyen szeretnél lenni :p De ha ilyen is vagy...hát végülis abba sincs semmi..mert minden második lány ilyen :DD Én is ilyesmi vagyok.

Derékig érő póthajam van , hosszú műkörmöm , magassarkut hordok , sminkessel sminkeltetek...stb. :/ De ez nem azt jelenti,hogy huhh én most menő lettem. :D Közel sem...én nem az apám pénzéből teszem ezt..hanem a sajátoméból pedig csk 16 éves vagyok de táncot tanitok és elérem amit elakarok. (: az LV táskaa nem olyan nagy szám amugy. :D

Álltalában azok veszik meg akik nagyzani akarnak :p Én direkt nem :DD Ink. olyan veszek ami márkás divatos de nem ordiit le róla,hogy ezt figyeld én mennyivel jobb vagyok nálatok :p kinőttem ebből...:D Szerintem hanyagold a sok állatmintát meg a beképzeltséget.. :) Nem bántásként de egyértelmü h azért írtad ki a kérdést,hogy dicsérjenek de azt nem igen fognak :p Ez nem az az oldal...max ha kiraksz egy képet :DD

Ajánlom neked a chat.hu és a love.hu -t itt halálra fognak dicsérni szeretik az ilyen lányokat :DD

2010. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 A kérdező kommentje:

épp van pasim

amúgy tényleg gazdagok vagyunk

én szeretek másokon segíteni és akin segítek annak nem vágom a fejéhez

kedves utolsó én is elhiszem hogy gazdag vagy meg hogy táncot tanítasz csak én elvagyok kényeztetve úgyhogy azért kapok meg mindent a szüleimtöl

2010. júl. 15. 12:58
 50/64 anonim válasza:
:D " én elvagyok kényeztetve " erre büszke lehetsz :p
2010. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!