Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek megéri mindenna...

Lányok! Nektek megéri mindennap csinosnak lenni, kiöltözni, sminkelni?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Én néha olyan fölöslegesnek érzem.


2017. máj. 28. 13:14
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Ha nem leled benne örömed, tényleg fölösleges. Nekem nem teher, nem veszi el sok időmet, és jól érzem magam sminkelés közben, úgyhogy nekem nem fölösleges. De ha te annak érzed, nem kell csinálni.
2017. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem éri meg, úgyhogy nem is foglalkozom vele. Úgyis otthon vagyok, a férjem pedig utálja a sminket.
2017. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sem éri meg. Sminkelni sem szoktam egyáltalán, kedvem sincs hozzá, plusz eleve nem szeretem, ha van valami kenve az arcomra. 19/L
2017. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak "kiöltözve" sminkben érzem csinosnak magam, így nem, nem éri meg azzal foglalkoznom.
2017. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen megéri, mert így sokkal szívesebben nézek tükörbe. Inkább kelek fél órával korábban, de nem tudnék smink nélkül elindulni dolgozni, vagy suliba, vagy bárhova. Nekem ez ugyan olyan természetes és elhagyhatatlan reggelente, mint a fogmosás.
2017. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is megéri, ha a sarki boltnál távolabb megyek, akkor alap a smink. Jobb érzés. Egy átlagos itthoni napra persze felesleges.
2017. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert imádok sminkelni., nem csak a végeredményt szeretem, hanem csinálni is. Meg a melóhelyen is mindig szokták dicsérni, meg ha különlegesebb, akkor még a vendégek is (ha kasszázok).
2017. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem nagyon gondolkodom ezen. Úgy öltözködöm, ahogy jól érzem magam. Elegánsabb és lazább ruhában is olyanokat hordok, amik tetszenek. Olyat nem erőltetek magamra, ami nem tetszik.

A sminkről nem tudok nyilatkozni, sosem szoktam.

27/N

2017. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Nem tudom hogy érdemben használható-e a válaszom, mert nálam a kiöltözés, csinosság azt jelenti, hogy tiszta és kényelmes ruha van rajtam, ami természetesen nem a melegítőt takarja. Farmer, póló vagy egyberuha harisnyával, magassarkút nem hordok, ergo nem okoz fájdalmat, kényelmetlenséget ha olyan ruha van rajtam, amit szeretek. Sminkelni szintén azért szoktam hogy én jól érezzem magam tőle, ha akár ez, akár valamilyen ruha viselése kényelmetlenséget okozna akkor egyértelműen nem viselném.
2017. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden nap nem öltözök ki, sminkelek, csak ha megyek valahova. Úgy jobban érzem magam.
2017. máj. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!