Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Árt a hajnak ha mindennap...

Árt a hajnak ha mindennap megmosom de nem mindig samponnal csak simán vízzel?

Figyelt kérdés
Jó pár éve már hogy szinte majdnem mindennap hajat mosok. Az elmúlt egy évben rohamosan kezdett hullani a hajam, valaki azt mondja a sok hajmosás miatt,mások pedig a vitaminhiány miatt. Pár hete elkezdtem szedni vitaminokat,kifejezetten hajra és vettem hajszeszt meg olyan sampont is ami hajhullásra van. Most próbálom tartani hogy ne mossam olyan gyakran a hajamat de a hajszesz leírásában viszont az van hogy napi használatra, minden reggel. Ha sampon nélkül mosok hajat az is ártalmas a hajnak? Csak mert vizes hajra kell használni...
2016. júl. 20. 21:12
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem olyan nagy baj ha naponta mosod, bár két napontára vissza csökkenthető, ha úgy érzed.

Ha még az van ráírva hogy naponta használd akkor tuti nem baj!

2016. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajszesz miatt nem kell hajat mosni, azt a fejbőrre kell felkenni, nem kell hogy vizes legyen, teljesen mindegy.

De a mindennapos mosás sem árt, feltéve hogy ahhoz való természetes/bio sampont használsz, nem valami szilikonnal teletolt vegyszert.

2016. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!