Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ma csinosnak de...

Hogyan lehet ma csinosnak de megis egyedinek lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) szeretnek csinos lenni es egyedi, stilusos viszont kb manapsag az osszes csajt aki az utcan megy egyformanak latom..szinte mindenkinel o-bag taska, iphone, h&mes taska, hatizsak, feher tornacipo stb van es ha bemegyek boltokba hasonlo cuccokat tudok venni de szeretnek egyedibb lenni. a rendeles sajna nem johet szoba szeretek probalni

20l


2017. márc. 16. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Turi, boltok csak jobban szét kell nézni. Nem kell fú de nagy stílus elhatározással bemenni, szimplán bemész és összegyűjtöd ami megtetszik (jótanács, ha olyan ruhákat akarsz amiket hordani is fogsz CSAK olyat vegyél amit ha meglátsz az első gondolatod olyasmi hogy "úristen ezt meg KELL vennem, az életem nem lesz teljes ha ezt nem vihetem haza"), max arra figyelj hogy illik-e a többi ruhához
2017. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Valóban van 1-2 dolog ami állandóan szembejön, de szerintem mindenki azt hord, ami neki tetszik. Én most perpillanat azon puffogok, hogy mi történt a dekoltázzsal? Szinte csak olyan felsőket látok amik kulccsont, de sokszor nyakig elfednek. Lassan csadort árulnak csak vagy nem értem. Nem köldökig akarom kicsapni a melleim, de egy ízléses V-nyak vagy valami. Kismellű nőkön jól állnak ezek az apáca ruhák, de rajtam nem, pedig én se vagyok hatalmas.


Na visszatérve, ha tudod hogy mi az ami nem tetszik és állandóan látod mindenkin, amiket felsoroltál, akkor azokat kerüld értelemszerűen. Egyedibb az érdekes kiegészítőktől is lehetsz. Egy nem mindennapi táska. Különleges nyakék.

2017. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öltözz fel divatosan, mint mindenki más és legyél egyedi a belső értékeiddel! :)
2017. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 ahogy olvastam most a hát mutató ruhák lesznek a divat (ezek mellé csinálhatnának végre egy melltartót ami hátul is szép) és tényleg alig látni jó felsőket amik dekoltáltak, olyan szinten hogy van egy kb 5 éves trikóm és a minap vettem mégegyet, ugyanaz a márka, fazon, minta, méret és mégis feljebb van a nyaka egy jó 5 centivel.
2017. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!