Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyedinek érzed magad?

Egyedinek érzed magad?

Figyelt kérdés
Miért, mitől?
2013. jún. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

annak érzem

mitől:

a személyiségem érdekes,azt mondják hogy fura,ez 70%-ban jó,30%-ban rossz(mások véleményét írom)

külsőleg pedig azért mert a legtöbb dolgomat én csinálom,szinte az összes ruhámat magamnak alakítom át hogy teljesen illeszkedjenek a személyiségemhez,az ékszereimet is magamnak csinálom(nem olyan csicsás akármiket,inkább fém dolgokat használok,vagy pl cipzárt)

2013. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen! Hogy miert? Mert startbol a nevem is kulonleges, a ruhaim nagy resze nem gagyi szar, hanem egyedik. Stilusom noiesen egyedi, probalok nem olyan ruhakban jarni, mint a mai lanyok nagy resze. Es mas fiuk is azt allitjak rolam, hogy kulonleges vagyok...HIRTELEN nem jut tobb eszembe

20L

2013. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemigazán... hawaiigatya + póló, azt jólvan. Nem különcködöm. A hajam is csak simán rövid. Így érzem jól magam :)


20f

2013. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát egyedi vagyok és ezt elég sokan mondták már... Sok embernek furcsa hogy alapjáraton mindenkivel kedves vagyok és mindenkivel tudok olyan közvetlenül beszélni mintha ezer éve ismernénk egymást. Egyedi az is hogy általánosságban nagyívbe leszarom ki mit gondol rólam. Ha kell én tűsarkúban fogok rollerezni mert olyan kedvem van. Jellegzetes a beszédem, a járásom. Népszerűnek tartom magam, sok mindent csinálok és általánosságban egyszeri bemutatkozás után is megjegyzik a nevem :)
2013. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, annak érzem magam, nincs kedvem leírni az okát. :D
2013. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak és sok emberrel ellentétben én ezt nem annyira előnyként élem meg. Jó lenne néha elbújni. Amikor már sima farmer-pólóban is megbámulnak az nem mindig szórakoztató :) (nem, nem vagyok ronda mielőtt valaki hozzávágná, elvileg kisugárzás, gyakorlatilag gőzöm sincs) Az okát hosszú lenne fejtegetni, már oviban is lekülöncöztek, ez van, még saját magamat sem sikerült kiismerni eléggé hogy megmondjam a miérteket.
2013. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!