Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek érzed magad?

Szépnek érzed magad?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért ( hogy éred ezt el ). Ha nem akkor miért gondolod így ? Kort és nemet is szeretnék! :)
2010. szept. 27. 20:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%

Néha igen,néha nem

Ha rossz napom van akkor nem érzem magam szépnek,és amikor belenézek a tükörbe csodálkozok,hogy ki ez?! :D

De legtöbbször szépnek érzem magam :)

2010. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert olyan az arcberendezésem...

15/l

2010. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos vagyok. Nem túl szép, de nem is nagyon ronda vagyok. Az emberek amúgy általában szépnek látnak, de pl. volt, aki megmondta nekem, hogy szerinte legalább papírzacskót kellene a fejemre húznom. Nyilván nem a szemembe, hanem a hátam mögött hallottam vissza...


Amúgy nekem tényleg semmi bajom a külsőmmel, elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok. Ha másnak nem tetszik, akkor ne nézzen rám. Tükörbe viszont annál inkább... :)


24/N

2010. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Az arcomat, meg a hajamat szepnek latom, a testemet nem... :(
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak igaza van. Nem kell másokkal foglalkozni. De ez mégis olyan nehezen megy néha. :S

Írjatok még véleményeket ! :D

2010. szept. 27. 20:37
 6/30 anonim ***** válasza:
48%

perpillanat szépnek,mert tudom,hogy ketten vagyunk a testemben...és ez valamiért extra önbizalmat ad.

Tudom,hogy nyálas,de most ez van,amúgy meg már nagyjából ki vagyok békülve magammal.Látom a hibákat,meg az előnyöket...23/N

2010. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
En nem erzem szepnek magam, pedig az vagyok:) Tudom, ez most hulyen hangzik, meg nagykepunek, de igy van. Mindenki mondja, hogy milyen szep vagyok, az alakom is jo, homokora tipus, es amikor otthon tukorbe nezek, nagyon meg vagyok elegdve azzal, amit latok, meg ha osszehasonlitom magam masokkal, akkor is ra szoktam jonni, hogy milyen szerncses vagyok ami a kulsot illeti, de megis valamiert annyira nincs onbizalmam, hogy legszivesebben elbujdosnek mindenki elol:( Nem tudom, miert van ez.
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ajj, mar megint lefelejtettem 20/L
2010. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
én is uazt érzem, mint a 20:44-es :) annyira durva, akár én is írhattam volna :) nekem is homokóra alkatom van. szerencsére barátom mindig megdícsér, hogy mennyire tetszem neki!
2010. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

én szerintem ronda vagyok a patiaim miatt

14/L

2010. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!