Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek érzed magad?

Szépnek érzed magad?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért ( hogy éred ezt el ). Ha nem akkor miért gondolod így ? Kort és nemet is szeretnék! :)
2010. szept. 27. 20:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hát... kislánykoromban aranyos voltam, aztán volt egy átmeneti korszakom, meghíztam,szemüveg, pattanások, hajbajok, stb... :D akkor totális önbizalomhiányban szenvedtem. Aztán elkezdtem fogyni, barátom lett, stb... most megint híztam, angyalarcom sincs, de mégis SZÉP VAGYOK :D annyira szeretek létezni, hogy szeretem magam, akárhogyan... egyébként nagyon beképzelt vagyok, de erről azok tehetnek, akik folyton biztatnak, hogy jajdeszép a hajam, igenis szép az arcom, meg nem vagyok dagadt... :D csak belenézek a tükörbe és rájövök hogy azért vagyok szép, mert annak tartom magam. és úgyseszámít semmitsem egyébként a külső :D na jó ez hosszu lett xd

17/L

2010. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
20:44 és 20:50 én is pontosan ugyan így vagyok vele. És nem tudom ezen hogy lehetne változtatni. Utcsó válaszoló: ez a beszéd. Irigyellek, hogy ilyen önbizalmad van. :D
2010. szept. 27. 21:06
 13/30 A kérdező kommentje:
Ja és pattis csaj: szerintem azok miatt ne aggódj, engem is nagyon idegesítenek, de nélkülük már nem én lennék. A pattanások hozzád tartoznak. Max. alapozózd le és akkor nem pirosak és úgy már nem is gázosak. :) .. Majd később úgyis el fognak múlni.
2010. szept. 27. 21:07
 14/30 anonim ***** válasza:

deréktól felfelé szeretem magam.

de a csípőmet és és a lábaimat nemszeretem.

2010. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%
20:44-es hozzászólást mintha én írtam volna, nagyon durva. :D De én is ugyan így vagyok vele. Naponta legalább 5-en elmondják, hogy milyen szép vagyok, az utcán is megállítanak, pedig nem öltözök úgy mint egy ri*i, szóval nem ez az oka, de én mégse hiszem el, vagyis valahol tudom, mert mikor belenézek a tükörbe látom, hogy szép vagyok, de ha az utcán vagyok akkor egyfolytában azon jár az eszem, hogy csúnya vagyok, mit gondolhatnak mások stb. Az a baj, hogy az önbizalmam 0.
2010. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Szia! Hát én sem szépnek sem csúnyának nem érzem magam...max.a testemmel van egy kis bajom...

17/L

2010. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
19/L Én abszolút megvagyok elégedve a külsőmmel:D Magas vagyok, szép mell, formás csípő, szép lábak, jobbat nem is kívánhatnék:) nagyon sokan dícsérik az arcomat, mert olyan babás:) szóval én tökéletesen megvagyok magammal elégedve:D
2010. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Nálam is kedvfüggő a dolog, elég széles a csípőm, fenekem, combom, nagyon utálom, minden tükörben máshogy látom magam, volt már, hogy nagyon lefogytam, de csontkovács kellett volna az én alakomhoz, nem fogyás, szóval tökmindegy mennyi a súlyom, nem tudok kibékülni az alakommal. Az arcomat nagyon szépnek tartom, a hajam rasztás és szerelmes vagyok belé. XD Mivel szép az arcom, a hajam odavonzza a figyelmet, nem pedig az alakomra, igazából, mikor vásárolgatok akkor tudok nagyon elkeseredni magamon, amúgy jóban vagyok magammal és az arcomat, hajamat tényleg imádom. Mások szerint az alakom egyáltalán nem olyan szörnyű, mint ahogy én képzelem, de én nagyon nehezen békülök ki vele.

Szóval szépnek tartom magam melltől fölfelé, alatta meg hol így, hol úgy. :)

2010. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, piros kicsi hegek a patik miatt, tágpórusú bőr. Általában egy rakás sz.r nak érzem magam, annak ellenére is hogy a férfiak odavisszavannak utánam. Sosincs olyan hogy ne tetszenék valakinek. Mindig leszólítanak, de az agyamban rossz kép él rólam, az arcomról igy ha meglátok egy tükröt azonnal megnyugszom hogy nem vészes. De számomra a tökéles festői szép a szép, a magazinos, a szoborszerű úgyhogy ahhoz méregetem magam, ezért nem tartom magam szépnek. 22 L
2010. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Aha. Látom azért sok mindenkinek van problémája magával. De reméljük meg fogunk változni. Akik meg teljesen elégedettek magukkal, azoknak csak azt tudom mondani, hogy: nagyon szerencsések. :)
2010. szept. 28. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!