Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri mindennap csinosnak lenni?

Megéri mindennap csinosnak lenni?

Figyelt kérdés

Megéri minden egyes nap kisminkelve, csinos ruhában, tökéletes hajjal kimenni az utcára, elmenni suliba/dolgozni, elmenni egy baráti találkozóra?

Ha csinos vagy, az emberek megnéznek, kedvesebbek veled? Esetleg megismerkedhetsz új emberekkel a suliban/munkahelyeden azért, mert felfigyelnek rád?

Megéri minden reggel tovább készülődni?

Vagy nem mindennap lehet kiélvezni az előnyöket?

Kort is írjatok! :)


2014. aug. 10. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Én mindig így megyek, mostanában kezdtem el ügyesen sminkelni, eddig csak közepes voltam. :) A ruháim alapvetően szépek, csinosak. Nem használok kiegészítőket, mert allergiás vagyok a nem arany ékszerekre. Festve van a hajam szőkére, mert őszülök.


Én nem szeretem, ha emiatt megnéznek, de azért mindenki bámul. Hát tegyék!:)


Én azokat az előnyöket élvezem, hogy kedvesebbek az emberek, én jobban érzem magam és a munkatársaim dicsérnek (mármint a nők, a férfiak nem, mert nálunk már ez szexuális zaklatásnak számítana, amerikai cégről van szó)


Szerintem mindig légy csinos!:)


27N

2014. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha én full tökéletesre kicsinosítom magam,akkor sem fognak leszólítani az utcán max megnéznek.

AZ embereket nem érdekli ennyire a másik.-

Egy buliban persze jobban felfigyelnek egy csinos igényes külsejű lányra.

Szerintem magad miatt sminkelj járj csinos ruhákban mert így jobban érzed magadat a bőrödben és nagyobb lesz a kisugárzásod.

2014. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
24/l :)
2014. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak másért ne csináld.


Ha te jobban érzed magad pl sportos ruhában, smink nélkül akkor menj úgy ki.


De ha az önbizalmadat feldobja a kiöltözés, smink az hatással lehet a te viselkedésedre (pl kommunikatívabb leszel, többet mosolyogsz, határozottabban beszélsz stb) így másokra is pozitív hatással leszel.


de ha látszik h nem önmagadért csinálod, csak megfelelési kényszerből, csak feszengeni fgsz és balul sülhet el. Természetellenes leszel.


25/L

2014. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megéri :))
2014. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ParisRose válasza:
100%
Abszolút. De nem kell mindig a tökéletességre törekedni, ez hosszú távon fárasztó sztem. 28/N
2014. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg. Ha otthon vagyok, otthoni ruhában vagyok. Ha utcára megyek, suliba vagy dolgozni, feldobok némi sminket, megcsinálom normálisan a hajamat és felöltözöm.

21L

2014. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megéri.

Sokkal jobban érzem magam jól összeválogatott ruhákban, minimális sminkben és frissen mosott hajjal. Egy kis parfümöt is szoktam használni.

20l

2014. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Tényleg máshogy viszonyulnak hozzám, de én elsősorban magamnak szeretek megfelelni.
2014. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Hm.. én leteszteltem egy üzletben , ugyanannál az eladónál:

1. alkalommal , sminktelenül, átlagosan (farmer+póló) , copfos hajjal vettem egy farmert. Semmi mosoly, fizettem és csá.

egy hónapra rá visszamentem igényes sminkben, belőtt hajjal, ceruzaszoknyában , blúzban stb. és vettem egy ugyanolyan farmert (kényelmes volt) és az eladó rám mosolygott, kedves volt és adott 30 % kedvezményt rá (nem volt akcióban).

Tehát szerintem megéri, már ha csak a vásárláshoz csinosnak lenni is :)

22/L

2014. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!