Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan oldjátok meg...

Lányok! Hogyan oldjátok meg nyáron vagy most jó időben, hogy mindig szőrmentes a lábatok?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok és nagyon idegesít, hogy már 2. vagy 3. napon újra látszódik a lábamon a borosta borotválás után. Sőt ettől a bőröm színe is jobban kopik azon a helyen, így a hasam sötétebb színű. Mit lehetne ez ellen tenni? Hogy tovább selymesebb és sima maradjon a lábam?

Gyantát is próbáltam márz de ott mindig meg kell várni, hogy megnőjön a szőr, ha újra le szeretném szedni.

Tanácstalan vagyok. Valami ötlet?


2017. máj. 17. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős a szőrőm,így lehetetlen mindig simának lenni. Nem zavar,ilyen vagyok,sajnos szinte mindig fekete,pöttyös a teljes lábam,karom,hasam. L.
2017. máj. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden reggel megborotvalkoztam anno. Mostmar miota fogamzasgatlot szedek elvekonyodott, meg lassabban no, szoval eleg harom naponta, de most tertem at a gyantara. Igy eleg havonta egyszer.
2017. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hosszú, vékony anyagú nadrág és nem kell leborotválni. ennyi.
2017. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!