Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan oldjátok meg...

Lányok! Hogyan oldjátok meg nyáron vagy most jó időben, hogy mindig szőrmentes a lábatok?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok és nagyon idegesít, hogy már 2. vagy 3. napon újra látszódik a lábamon a borosta borotválás után. Sőt ettől a bőröm színe is jobban kopik azon a helyen, így a hasam sötétebb színű. Mit lehetne ez ellen tenni? Hogy tovább selymesebb és sima maradjon a lábam?

Gyantát is próbáltam márz de ott mindig meg kell várni, hogy megnőjön a szőr, ha újra le szeretném szedni.

Tanácstalan vagyok. Valami ötlet?


2017. máj. 17. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom. Picit kell neki nőni de elég annyit hogy nem igazán látni, 2 de inkább 3 hetente szoktam megcsináltatni. Selymes puha a lábam utána, lassan kezd nőni, pár nap amíg picit szőrös, de az is már ritka. Szóval nem venni észre :)
2017. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég hetente átmenni rajta epilátorral. Lehet, hogy kibújik néhány szőrszál, de senki sem nézi nagyítóval a lábamat, szóval nem érdekel. Ennyi tökéletlenség belefér. :)
2017. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Gyanta ,epilátor!!

A borotva után megvastagszik szőr!Ráadásul nem is tart sokáig!

2017. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem megvastagszik, csak úgy tűnik:)

És egyénként barátotokat nem zavarja érintésnélz ha már kicsit borostás? Vagy csak én vagyok ennyire maximalista?

2017. máj. 17. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

gyantáztatok

hát ha meg kell várni h kicsit lenőjön de utána meg 3-4 hétig jó.. szóval nyáron csak 3szor kell kibírnom 1 hetet azt meg kibírom harisnyában valahogy.. már ha meleg van.. nyilván a gyantázást nyaralás előttre időzítem

2017. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
69%

Nekem szerencsém van mert kis átlátszó szőreim vannak, amik lassan és nem is egyszerre nőnek vissza. Így nyár elején legyantázom, utána hetente levadászom borotvával azt a pár szálat ami kibújt. Amúgy nem kell megvárni míg teljesen kinő, pár mm-től már lehet gyantázni újra.

A barátomhoz meg annyit, hogy ha nem borotválnám se venné észre, télen amikor nincs szőrtelenítve mutatom neki néha a lábamat, hogy nézd milyen szőrös, mire ő közelről megnézi majd mutatja a saját jó szőrös lábszárát mondván: "ez szőr? nézd az enyémet! ilyen neked sose lesz" :D

2017. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Haha :D szerencsés vagy, utolsó ;)

2017. máj. 18. 06:18
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Sehogy, engem nem zavar, ha épp kicsit szőrös.

Mint írtad, vagy borotválkozol kétnaponta, vagy gyantáztatsz. Vagy választhatod azt, amit én, és lesz-rod, ha ott van egy kis fél mm-es szőr :D

2017. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
sehogy, felejtsd el az emiatt való szégyenkezést, fölösleges problémákat generálsz magadnak. borotváld le néha, ha már úgy látod, nagyon szőrös vagy, amúgy meg ne foglalkozz vele.
2017. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyakrabban epilálok. Sajnos nincs 2 hétig tartó szőrmentesség, mint ahogy a reklám ígéri. 2-3 naponta újra átmegyek a lábamon az epilátorral (meg akkor már hónaljon, bikinivonalon is).
2017. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!