Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti ezt miképp oldjátok...

Lányok, ti ezt miképp oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Nyár van,szandál,lábizzadás.


Amikor felmegyek egy pasihoz és lekerül a cipő,a talpnyomok ott maradnak a szőnyegen/kövön/ruháján/bőrén és ez ciki. Meg az is,hogy "Bocsykah pipilni kell." dumával a mosdóban kezdek egy lábmosással. :(


Nem nagyon izzadok és használok sprayt,valamint nem építkezésen dolgozom,de a városban sétálva sajna porosodik.



2016. júl. 3. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zokni
2016. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha nem megy a szandálhoz a zokni? Pl.: [link]
2016. júl. 3. 16:55
 3/12 anonim ***** válasza:
tarts magadnál popsi törlőt és azzal töröld meg a lábad. nem hinném, hogy ciki lenne egy ilyen művelet. max tényleg a fürdőszobában kezded.
2016. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legyen nálad zokni, odaértek, lecseréled a cipőt zoknira
2016. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne mászkálj annyi pasihoz.

Ők is emberek, ők is izzadnak, ha valaki szeret megérti, hogy te is ember vagy.

2016. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem vagyok lábizzadós, de én sokszor hordok nyáron zoknit meg vászoncipőt, mert nem vagyok nagy papucsrajongó, úgyhogy az úgy egyszerű. Vagy ha odaérsz, felhúzod a zoknit, és ha nagyon szégyelled magad, majd azt mondod, lábfázós vagy.
2016. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem járok fel pasikhoz:D

Régóta párkapcsolatban élek, ilyesmit már nem szégyellek előtte. Sőt, a családja előtt sem. Azzal indítottam máskor, hogy "bocsi lábat kell mosnom, kérhetnék egy törölközőt?" Nem néztek rám furcsa szemmel, meleg van, az ember izzad, nem csak beton út van.

De ha friss kapcsolatom lenne, előtte se érezném magam kínosan emiatt. Repülni nem tudok hogy ne legyen koszos és izzadt a talpam.

2016. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy oldom meg hogy ha koszos a lábam akkor szólok hogy szeretném megmosni.
2016. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Uat, az enyém nem izzad.
2016. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lábfetisisztához járj,és kérd meg,hogy rögtön nyalja le.
2016. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!