Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Királynő! Mi a véleményetek...

Picihasim kérdése:

A Királynő! Mi a véleményetek a tegnapi nyertesekről és az egész műsorról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:35
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
---engem
2010. máj. 15. 08:14
 32/35 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ez a "műsor" egy nagy rakás sz*r volt.. és miért nem péntek este volt?:O Miért csütörtökön?..na mind1..az sem változtatott volna rajta.. az az orosz ge*i nem értem mit keresett ott:D..bűnronda szegény..a babinyecz számomra átlagon aluli...török zsanett is vmi okádék..XD vida nikivel egyetemben.. meg volt még egy, egy falfehér bőrű:D:D istenem, azon mennyit röhögtem:D..és még azt nyilatkozta, hogy ő büszke a bőrszínére! :D.. Dobó Ági? :D Átlagon aluli(N) nem érdemelte meg, hogy ő nyerjen..nem ő volt a legszebb, és volt egy válaszoló, aki azt írta, hogy szeretnénk mi annyira szépek lenni, mint ágika smink nélkül egy többnapos buli után!:D ez jó vicc... hát képzeld, én sokkal szebb vagyok!;)

Nekem BÉRES EVELIN tetszett a legjobban!:)

2010. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

azt is nézzétek ám, hogy a kommunkikációs készséget is meg egyéb más dolgokat is néznek..nemcsak a szépséget..

amúgy szerintem a műsorvezetés a műsorokkal együtt nagyon gáz volt..

amit a lányok ott bohockodtak tánc helyett..

és voltak szép lányok.. de valóban nem ez a 21 lány Magyarországon a legszebb.

az a csaj aki 3. lett ő inkább modellnek való- simán lehetne profi modell de nem szépségkirálynőnek való..

valaki irta h majdnem h rosszul lett h nem ő lett a királynő..hát igen én is így vettem észre..

2010. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szerintem Dobó Ági és Kaló Jennifer szép de a második helyezett nem érdemelte volna meg a koronát. Voltak nála sokkal szebb csajok is. De ez csak az én véleményem. Én is járok szépségversenyekre és az a tapasztalatom hogy nem mindig a legszebb nyer hanem az akivel a jövőben jól tudnak majd együtt dolgozni.
2010. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Kaló Jennifer nagyon szép a másik kettő hányadék
2011. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!