Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PUNKOK! Nektek mi a véleményet...

PUNKOK! Nektek mi a véleményetek arról hogy a Green Dayt punknak hívják, és Avril a punk királynő?

Figyelt kérdés
Szerintem közük nincs hozzá,bár én nem vok punk.
2010. júl. 25. 14:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
82%
Én sem vagyok punk, de szerintem az elmített két előadó csak egyes stílusjegyekben punk.
2010. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
35%

Avrilnek köze nincs a punkhoz, csak egy pózer pics@. a zenéjében sincs semmi punk. a Green Day az ún. plázapunk vagy pop-punk az én köreimben (ilyen még pl. a Simple Plan)


közük nincs a punkhoz. punk pl. a Pistols, Ploited, CPg, stb. ha meghallgatunk egy Green Day és egy CPg számot, rögtön rájövünk, hogy mi a punk, és mi nem :))


15/punk L

2010. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
48%
15 és punk? : D mi ellen lázadsz, kislány? nem adnak elég zsebpénzt?
2010. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
24%
a rendszer, a divat és a média ellen :)) sz@rom le a pénzt jó magasról. van 1 hosszú és 1 rövidgatyám, 1 pólóm és 1 bakancsom, elég nekem, annál többre nincs szükségem, pénz nélkül is jól megvagyok :DD
2010. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen, amíg aládrakják ezeket addig persze :)
2010. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
15/L punk,mintha az unokatesóm beszélne.Szintén 15 szintén lány szintén punk.Azt áruld el neked spec most mi bajod a rendszerrel?(médiát,divatot teljesen megértem!)
2010. júl. 25. 15:10
 7/50 anonim ***** válasza:
15%

Én sem vagyok punk, metálos vagyok igazából, bár néha szeretek eljárni 1-1 punk együttes koncertjére:).

Avril és a Green Day populáris, pózter, műmájer fosok, ami eleve ellentmond a "punk"megnevezésnek. Még ha a zenéjükben fel is fedezhető ritkán 1-2 elem ami a punkra emlékeztet, akkor sem ettől lesz valami punk, hanem az ideológiától, mondanivalótól, szemléletmódtól, viselkedéstől, stb. Egyszóval siralmas, röhejes, hogy ezeket punknak titulálják.

2010. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
66%

én nem csak a mostani rendszert utálom, az összeset :) nekem őszintén édes mindegy, hogy most a fidesz, az mszp, vagy bármelyik másik f.startály van 'trónon', nekem és a családomnak semmi hasznom nem származik belőle, ugyanolyan rossz nekünk, csak elnyomnak és kihasználnak, miközben a politikusok aranyban fürdenek:)) rühellem mindet, nekem mindegy, hogy milyen névvel illetjük, nekem csak egyet jelentenek: hazug, tolvaj férgek.


annak a kommentelőnek, aki azt írta hogy mindent alámraknak.. a minden tulajdonképpen mit takar? van pár ruhám, kapok enni, és itthon lakhatom.. ezeket az alapfeltételeket megkapom a szüleimtől (meg melegvizet), és másra nincs is szükségem tőlük, zsebpénzt sem kapok, max szülinapra, karácsonyra. ami kevés pénzem van, azt én szereztem, szórólappal, vagy éppen tarhálással. az a pénz is csak annyi, amennyi pont elég nekem, 1-1 koncertre belépőnek vagy 1-2 zsömlére, ha éppen nem vagyok otthon. nem vagyok elkényeztetve legkevésbé sem, csak a szükséges dolgokat kapom meg, amik nélkülözhetetlenek, és amikre szükségem van. nem kell nekem érintőképernyős telefon, vagy ilyen-olyan mp4 lejátszó, nem kell 40 ezres gatya sem, ugyanolyan jó nekem a 400 forintos farmer a turiból is, vagy amit anyától öröklök. nincs szükségem ennél több anyagi jóra, mert én boldog vagyok annyiban, amim van.

15/L

2010. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
16%

Közöm nincs a punkhoz, inkább cicababás vagyok :)), de muszáj megjegyeznem, hogy olyan nagyon aranyosnak tűnsz, 15 éves punk lány...

:)

2010. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
56%
"semmi hasznom nincs belőle" de azért leszarod a pénzt:) 15 évesen ku.rvasokat tudhatsz ám erről az egészről. :)
2010. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!