Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PUNKOK! Nektek mi a véleményet...

PUNKOK! Nektek mi a véleményetek arról hogy a Green Dayt punknak hívják, és Avril a punk királynő?

Figyelt kérdés
Szerintem közük nincs hozzá,bár én nem vok punk.
2010. júl. 25. 14:30
1 2 3 4 5
 41/50 anonim válasza:
100%
am ezt a "hülyeséget" a green day es könyvemből szedtem...Billie Joe és Mike egy iskolába jártak és évfolyam társak voltak....mind2-en a Rodeo nevű kisvárosban nőttek fel és a green day 1 punk zenekarnak indult...és Billie Joe apja igenis drog függő volt ebbe is halt bele...-.-' DE EZ MÁR MELLÉKES
2012. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
27%
Billie Joe édesapja nem volt drogfüggő. Rákban hunyt el. Mike és Billie valóban évfolyamtársak voltak, de csak 3.-4. osztályos koruktól. Itt az első beszélgetésünk az ebédlőben zajlott, dalszerzésről. Aztán jött a "Sweet children". Tré csak később lépett be a bandába, de megígértették vele, hogy csak koporsóban hagyja el a triót.
2012. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
59%
és akkor mivan?ezt eddig is tudtam,de Billie Joe apja drogfüggő volt és kész passz slussz....ez tuti 1000% hiába mondod h nem mert igen...már 4 éves koromban green day re aludtam el énvagyok sztem a legnagyobb green day rajongó olvastamazt összes dolgot róluk az 1 dolog h rákban halt meg de ahoz a drog vezetett csak ezt sehol sem írják részletesen.
2012. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Kriszti8 ***** válasza:
58%
Zelcsi"egyátalán nem te vagy a legnagyobb greenday rajongó...vannak nálad sokkal nagyobb fanok akikneki mindenük greendayes szal ennyire azért ne túlozzunk.és kitudja kinek van igaza??ezt nemtudhatja biztosra senki csak ők mert az újságban és a neten(kénytelen vagyok még1 elmondani mert nem fogtátok fel)SOK marhaságot összehordanak.
2012. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az Armstrong család és az orvosaik tudják, és ez elég is.
2012. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
0%
A Green-day együttes mind zenei stílusban mind pedig kinézetben elég emós...ne vallja punknak magát vki ha semmi köze a dologhoz...maximum majmolja azokat ;) avril pedig szerintem csak divatpunk,semmi más!
2012. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 Kriszti8 ***** válasza:
100%

NINCS OLYAN SZÓ HOGY EMOS....CSAK OLYAN HOGY EMO..de gondolom ha ezzel nem voltál tisztában aztsem tudod mit jelent , és a Green day rohadtul messze van az emoktól-.-"

attól,hogy még vannak férfiak akik feketében járnak nem pedig rózsaszínben...és azért húzza ki a szemét mert rocker:)))

2012. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
100%

A Green Day punk zenekar. Lehet, hogy a hangzásuk már nem olyan, mint anno a Dookie korszakban. De a szövegeikben végig ott van a punk. A lázadás, az ellentmondás, a parti, a szex, a drog és minden egyéb. És őket nem érdekli, hogy ki mit gondol róluk, mert azt csinálnak, amit csak akarnak, amikor csak akarnak. És ebbe az is beletartozik, hogy más a hangzásuk is. Mert letettek anno egy szabályt hangzásterén, és ezt megszegték, ami igencsak nagy punk dolognak számít. Megszegték, mert nem akarnak szabályok szerint élni, vagy hogy más emberek véleménye, szabályai meggátolják őket. EZ PUNK. A számaik valóban kb. 4-5 akkordból állnak és nem túl nehéz szólókból, de KÖNYÖRGÖM! Az összes punk szám ebből áll. Valóban hangzás terén bele vittek némi popot, de az ember nem játszhat 25 éven keresztül csak ska punkot. Másik pedig: Divatzene? A NAGY FASZT! 1 kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor látok manapság Green Dayt a tv-ben, vagy hallok a rádióban, nem mint 2004-ben. Most van ez az új szám a Kill The DJ, amire mindenki hú de pipa, de a szöveget nem figyelik, ami a legfontosabb a Green Dayben. Végig a mai divatzene ellen szól, még a videó is. Manapság semmit nem lehet divatzenének nevezni, ami rock, szóval csak szépen fogja be a pofáját, aki azt mondja a Green Dayről, hogy eladta magát, csak mert ők kezdtek valamit is az életükkel. Konkrétan visszahozták anno a punkot a köztudatba. Anno még az emberek nagy része nem is hallott a punkról. Aztán miután a Green Day elősegítette ezt a műfajt, szépen sorjában megjelent a többi punk zenekar is a rádióban. Az előtt sosem lehetett hallani Minor Threat-et, Bad Religiont a rádióban. És 2004-ben sem voltak divatzene. Egyszerűen 2004-ben Amerika elbaszott mindent, és a Green Day szövegeiben, az emberek megtaláltak azt amit kerestek. Az ellentmondást. Valószínűleg, ha a szövegeik semmit mondóak lettek volna, senkit sem érdekeltek volna, nem mint manapság, a dubsteppel, ami még csak arra sem méltatja, hogy szöveg legyen benne. Ennyi röviden. Számomra a Green Day ezért punk.

-Egy GD fan

2012. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
100%

20/F

előző voltam

2012. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
100%
Avril meg pop-rock-ot játszik, köze sincs a punkhoz. És jelzésértékű hogy Avrilt a divatzene kedvelők is szeretik...
2012. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!