Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PUNKOK! Nektek mi a véleményet...

PUNKOK! Nektek mi a véleményetek arról hogy a Green Dayt punknak hívják, és Avril a punk királynő?

Figyelt kérdés
Szerintem közük nincs hozzá,bár én nem vok punk.
2010. júl. 25. 14:30
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
72%
Jah, mégegyszer leírom, ALÁDRAKJÁK ezeket a dolgokat. Ha neked kéne megdolgozni érte, máshogy látnád ezt az egészet.
2010. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
2%

A kérdező kommentje:

-15/L punk,mintha az unokatesóm beszélne.Szintén 15 szintén lány szintén punk.

-Szerintem közük nincs hozzá,bár én nem vok punk.

Most punk vagy vagy nem????

2010. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
7%
utolsó, úgy értette hogy a 15 éves punkcsajnak mondja hogy az unokatesója punk, ő is 15, de a kérdező nem punk
2010. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
34%

17:56- kérlek szövegértés! a semmi hasznom sincs belőle-t a rendszerre mondtam nem a pénzre. a pénz nekem annyiban hasznos, hogy tudok belőle kaját venni, meg belépőt koncertre, ennyi. ha anyám adni akar, nem fogadom el, mert nem kell nekem, ő nagyobb hasznát veszi, mert én úgyis csak felesleges dolgokra tudnám csak költeni.

17:57- ja sokmindent alám raknak, ehetek, fürdhetek, itthon alhatok, és megkapom a kinőtt ruhákat :) nem tudom, hogy te hány éves vagy, de te nem kaptál meg ilyen alap szükségleteket gyerekkorodban? és annyiban megdolgozom itthon ezekért is, hogy elvégzem a házimunkát, vigyázok a hugomra/ unokatesókra, főzök, ha anya későn jön haza, és ápolom ha beteg. (pajzsmirigy túltengése van, így gyakran van rosszul) sőt, voltam már diákmunkán is, és akkor besegítettem itthon az anyagiakba is, mert nem vagyunk gazdagok, sőt. és úgy érzem 15 évesen nem kell 100%-ban nekem eltartanom a családot, de amennyiben tudok, besegítek, és ez is sokkal több, mint amit a legtöbb tini. dolgoztam már 1500-2000 forintért napi 8-9 órát, néha kevesebb pénzért, tudom, hogy nem könnyű. de attól még utálom a pénzt, épp azért, mert ennyit kell szenvednie az embernek egy papírfecniért. és hogy mi is a pénz? egy papír/fémdarab, aminek semmi értéke nem lenne, csak a sok hülye ember értéket tulajdonít neki. a legtöbb embert rossz irányba változtatja, önző, kapcsi, arrogáns lesz tőle az ember, és még sorolhatnám.

15/L

2010. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
12%
Istenem, ez a gyermeki naivitás. Nagyon durva.
2010. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Nahát 15/L te nagyon éretten gondolkodsz!Ez meglepő a korodhoz képest!
2010. júl. 25. 18:27
 17/50 anonim ***** válasza:
26%
én birom:D tényleg érett:) 16l
2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
58%

Istenem, az szerintetek komolyan érett gondolkodás, hogy kijelenti a pénzről, hogy egy papírfecni, aminek nem lenne értéke, ha nem tulajdonítanánk neki? Kislány, ha nem lenne pénz, visszatérhetnénk a cserekereskedelemhez, meg ahhoz, hogy eszed azt, ami a kis kertedben megterem. Ami különösen jó lenne, ha hozzávesszük azt is, hogy manapság hány családnak van kertje egyáltalán:D Az emberek nem a "pénzért" dolgoznak, hanem hogy megélhetést, otthont biztosíthassanak a családjuknak/maguknak... tény, hogy van sok kapzsi ember, de hidd el, ha nem lenne pénz, akkor is lenne olyan érték, amiből felhalmozhatnának. Az emberek nem változnak, és nem a papírdarab teszi őket önzővé...

Továbbá... 15 évesen én nem jelenteném ki, hogy utálom a rendszert, hiszen nyilván tizedét sem ismered. Attól hogy azt hallod a haveroktól, szülőktől, internetről, akárhonnan, hogy a politikusok mind hülyék, lopnak, csalnak, poénból ülnek ott a parlamentben, ez még nem teljes mértékben igaz. Igen, lopnak csalnak. Nos, ez nem csak róluk mondható el, hanem a legtöbb vállalat, cég magasabb beosztású embereiről, vagy bárkiről, akinek alkalma és kellően szánalmas jelleme van hozzá. Mindemellett a politikusok igenis végeznek hasznos munkát, mivel nélkülük nem funkcionálna a törvény, a gazdaság, az ország. Vagy mit szeretnél, anarchiát? Azt, hogy bárki szabadon lophasson, gyilkolhasson? Mert akkor nyugodtan közölheted, hogy nincs szükségünk vezetésre. Ezzel nem azt mondom, hogy nincs rengeteg dolog, amit a politikában nem csinálhatnának 1000x normálisabban, de azt kijelenteni, hogy felesleges és utálod... igencsak naiv és buta dolog.

2010. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
21%
20.10-el egyetértek teljes mértékben.
2010. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

A médiastílusokban mást nevezünk punknak mint szubkultúrában. Green day zenéje soft-punkrockpop ( :) ), egyzserűen annyiról van szó hogy mikor befutottakká kezdtek válni egyre populárisabbá váltak, hiszen valljuk be: egy CPg típusú zenével világhírt nem futsz be. Avrilt azért keresztelték punknak, mert valóban, egy bizonyos szinten lázadónak minősült bár korántsem közelítette meg a tényleges punkokat.


Azt nem akarom minősíteni hogy mennyire tudnak anyázni, lepózerköcsögözni másokat... Mi az hogy pózer könyörgöm? Míg valaki nem tudja mi az a punk ne pózerezzen le másokat, mégha egyértelműen nem oda tartoznak sem. Az a punk aki valóban úgy élt, érzett már nem létezik. Azért nem mert abban az újítás, a beépült életek elleni fellázadás volt a lényeg. Mostmár "elfogadott" , így az egész értelmét veszti. Ebből jön az, hogy keedves mai "punkgyerekek" már azt sem tudják mi ellen lázadnak...


tehát a Green Day és Avril a saját közegében, a saját közönségének "punkrock" amelyet egy lapon, de egy könyvtárban sem lehet megemlíteni Clashel és Pistolsal. De abban a mocsokban amelyet az MTV lejátszik valóban ők képviselik a punkot... sajnos.

2010. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!