Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » PUNKOK! Nektek mi a véleményet...

PUNKOK! Nektek mi a véleményetek arról hogy a Green Dayt punknak hívják, és Avril a punk királynő?

Figyelt kérdés
Szerintem közük nincs hozzá,bár én nem vok punk.
2010. júl. 25. 14:30
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
87%
22:37.Regen hallottam ilyen szep valaszt.Mintha teljesen a szivem kozepebol beszeltel volna :) Teljesen eggyet ertek veled mindenben amit leirtal.Es annyit tennek hoza mindenhez h a Green Day-nek nincsenek politikai szamai?Konkretan az egesz American Idiot az akkori politikai helyzetrol szolt.Az American Idiot(Amerikai Idiota) konkretan megnevezve George W. Bush volt(van).A Green Day igaz punknak indult(mint mar elottem sokan elmondtak) de mint ok is elismertek,40 evesen nem lenne baro meg amugy is:a Punk nem egy stilus,hanem egy eleterzes.Ha ugy vesszuk en is valahogy ugy erzek persze nem vagyok olyan "nagypunk".Szeretem a pistolst es a ramonest is.Igaz a Green Day talan a legjobban.A Green Day ma mar Pop-Punk mint az osszes mai "ilyen" egyuttes.Am szerintem a Punk nem halt meg,mar csak azert sem mert mint mondtam nem stilus,hanem eleterzes.A lenyeg h lehet nem szeretni a Green Day-t,de 4 db Grammy utan sztem nem kene lehordani a sarga foldig ha mar vmi "keveset" leraktak az asztalra.Elnezest az ekezetekert es tovabbi szep estet kivanok :) U.I.:Avril-t haggyuk mar :DO azoknak a kislanyoknak van kitalava akik "kemenyzenet" akarnak hallgatni :)
2011. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
100%

Nem akartam kommentet írni, de ezt látva muszáj!


"Nincsenek elgondolkodtató, politizáló szövegeik..."

-mármint a Green Day-nek

a pofám leszakad....hallgass már meg egy számot, aztán fordítsd le és akkor rájössz a dolgokra

A Green Day az elején punk zenét játszott, megszerették őket, aztán kísérletezgettek és ez nem feltétlenül baj!

Ha valaki szereti azt amit Ők alkotnak akkor mindegy hogy pop/rock/punk vagy ezeknek a keverékét művelik!

Azért nem hallgatni egy zenekart, mert egy kicsit mást csinál mint előtte, kísérletezik, másik oldaláról mutatja meg magát-hülyeség!

Csak bele kell gondolni....

Nekem pl. ha lenne egy zenekarom akkor olyan stílusba játszanák ami ÉN vagyok!

-lehet kötözködni-

:D

2011. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

A Green day NEM PUNK!!! ÉS SOHA NEM IS MONDTÁK, HOGY AZOK!!! A GD punk-rock, ami TELJESEN MÁS!! Punk a Sex Pistols, a GD nem. A punk-rock inkább az alternatív rock felé hajlik, mint a punk felé... (Félreértés ne essék, ez nem azt jelenti, h nem jó!) Avrilről meg nem mondok semmit... -.-"

u.i "tudjátok mi az a Gilman 927?" Nem. Viszont, h mi a Gilman 924, azt igen :)

2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
76%
És ha nincs mi ellen lázadni, akkor a punk zene már nem is punk zene? Amúgy a Green Day szerintem ma már nem igazi punk zenekar, de a szövegeik valamennyiben eltérnek az általános pop, pop-rock témáktól, és nekem tetszik is a zenéjük.
2011. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
85%

Általános iskola harmadik osztályában volt hatalmas Avril Lavigne lázam, de kinőttem, jött Rihanna, most meg Green Day már 4-ik éve GD:) Aki szerint nincs tartalma, hát hajrá, hallgassa meg a Wake me up when September ends-et könnyek nélkül.

14L

2011. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

a GD-nek a Dookie az igazi punk albuma a késöbbiek inkább alt rock-osak, de nyilván 17 év alatt változnak ök is és a zenéjük is. am minegyik cd-jük aweosme as fuck!!!!

♥BilliJoeArmstrong♥

2011. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
63%

na most itt ül 2 legjobb barátnő (akik 2 éves koruk óta elválaszthatatlanok és legjobb barátnőkxddd)az egyik 5 éves kora óta greenday fan a másik 8 éves kora óta Avril rajongó.és most full felb*szott idegekkel szlopálják a kólát(a kommentek miatt) és most levezetik a dühüketxdd:

kezdem én..(green day fan) MI AZ H NEM PUNOK???????? b*kker tudjátok h min mentek keresztül????? mindenki azthiszi h tejben,vajban fürödtek egész életükben és h könnyű volt följutni a csúcsra...na ez az ami 1általán nem igaz...és most úgy feldühítettetek h leírom az egész sztorit, billie joe armstrong:...az apukája drogfüggő jazz dobos volt és meghalt mikor billie 10 éves volt...(wake me up when september ends erről szól...) 1 kis városban nevelkedett óriási szegénységben és 5 testvére volt..rátérek a bass gitárosra.. Mike Dirnt.: szívbillentyűmegnagyobbodásban szenved mert az édesanyja drogfüggő volt mialatt terhes volt vele ráadásul ugyanolyan szegénységben éltek mint Billie Joe ék és ugyan abban a városban...ha ők nem punkok akkor nemtudom mik...mielőtt h*lyeségeket beszéltek róluk azelőtt nézzetek utána...jahés h nincs benne semmi politika??pff ha nem vettétek volna észre az egész holiday arról szól, az egész american idiot arról szól és még sorolhatnám...ugyh ezzel marhagyorsan álljatok le mert nemmaradhatnak örökké punkok...igenis azok voltak és a szívük mélyén azokis maradnak és ezt senki sem veheti el tőlük..egyébként pedig inkább tisztelni kellene őket mert nem kis dolog hogy a mélyből idáig jutottak...

(Avril fan)Avril sohasem mondta magáról ,hogy punk szóval ez..eléggé h*lyeség.Avril pop-rock zenét játszik.a Punk jelzőt azok az agyhalottak akasztották rá akik nincsenek tisztában a szó jelentésével.Nagyon szeretem őt, ő az egyetlen énekesnő akit szeretek. a többi banda pl.greenday,tankcsapda,sum41...stb.(kedvenceim)és ez h feltörekvő tinip*csák szeretik ez r*hadtul felháborító...nekem tetszik a stílusa és Avril nem punk szóval ennek a kérdésnek nincs nagyon értelme...attól hogy még a h*lye nép ezt mondja rá attól nem az. és a videóiban is azt mondta h pop-rock zenét képvisel..Amm rühellem a női énekeseket egytől egyig kivéve őt.és szerintem a feltörekvő tinip*csák Sp-t Justin biebert,fluort, és további b*zikat hallgatnak...mindenkinek más az ízlése valaki szereti a Green dayt valaki nem, valaki szereti avrilt valaki nem, és ez így jó.unalmas lenne az élet ha mindenkinek ugyanolyan ízlése lenne..de egyébként tisztelni kéne hogy a Greenday is és Avril Lavigne is nagyon sok akarattal előadokká váltak...Avril se kezdte fényesen...szal mielött kritizáltok és azt mondjátok h ilyen sz*r együttes, olyan sz*r együttes ,ilyen nyámnyila csaj, olyan nyámnyila csaj, elöbb nézetek utána a dolgoknak mert AVRIL nem mondta magáról soha hogy punkxddés és becsülni kéne őket amiért ilyen sok kitartással egy csomó lemezt eladtak,saját ruhamárka,grammy díjat nyertek...szal ha valaki idáig eljut akkor mondhatja de amég csak egy poor városban ül a popsiján addig húzza meg magát mint a csiga

2012. júl. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Green Day-fan, és Avril-fan!

Vettem a fáradtságot, és végigolvastam ezt a tömény hülyeséget, amit idehánytatok, habár nem volt könnyű. Legközelebb tördeljétek, és figyeljetek az alap helyesírási szabályokra, akkor egy kicsit komolyabban vehetőek lesztek. (Főleg te Green Day fan. Ha annyira imádod ezt az együttest, akkor megtisztelhetnéd őket azzal, hogy nagybetűvel írod a nevüket.)

Akkor sorrendben haladnék...

Green Day-fan!

Először is, tudod te egyáltalán, hogy mi az a punk? Nagyanyám is sokat szenvedett a második világháború miatt, akkor most ő is punk?

Ja, és BJ apja nem volt drogfüggő, ezt nem tudom honnan szedted. Mint jazz-zenész, természetesen szívott néha füvet, de közel sem állt a függőséghez...

Most belemehetnék abba is, hogy Mike és Billie nem éltek ugyanabban a városban, mindketten nagyon sokat költöztek, de ez végül is most nem fontos... Viszont az általad leírt sztori tele van hibákkal, ezért is nehéz téged komolyan venni.

Meg egyébként is: az lehet, hogy a tagoknak punk a gondolkodásmódja, az életstílusa, stb, de most az együttesről volt szó, és egy zenei stílusról.

Menj, (vagyis inkább menjetek, ez mindkettőtökre vonatkozik)hallgassatok egy kis Sex Pistolst, Ramonest, Dead Kennedyst, Exploitedet, (stb.) és szerintem látni fogjátok az alapvető különbséget az ő zenéjük, és a Green Day zenéje között.

De most még egyszer leírom, amit egyszer már kifejtettem: a saját zenéjüket ők se tartják punknak. Punk-rock, alternatív rock, pop-punk.

És mielőtt leharapnád a fejem: én is nagyon-nagyon imádom a Green Day-t. De azért ne legyünk elvakultak... De talán, ha egy kicsit idősebb leszel, majd rájössz :) Velem is így volt...


Avril-fan!

"Avril sohasem mondta magáról ,hogy punk szóval ez..eléggé h*lyeség"

Akkor most idéznék valamit a Seventeen Magazine 2002-es számából...

"I created Punk for this day and age. Do you see Britney walking around wearing ties and singing punk? Hell no. That's what I do. I'm like a Sid Vicious for a new generation."

(Habár nem nézem ki belőled, hogy tudod ki volt Sid Vicious)

2012. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 Kriszti8 ***** válasza:
7%

Kedves előző kommentelő!!

(Avril fan vok) az újságírók sok marhaságot leírnak amit a sztárok NEM IS mondanak...ezért van az hogy te máshogy hallottad Billie Joe Armstrong történetét és a barátnőm is máshogy

leírták amit Avril ki se ejtett a száján...ebben is elmondja hogy nem punk: http://www.youtube.com/watch?v=RYfZ9o_UI2E

ja és egyébként tudom h ki az a Sid Vicious a sex pistols tagja...szeretem az együttest egyébként én nemmondtam h a Greenday punkot játszik.De Avril sem mondta azt szal nemtom miről beszélünk.Mutass nekem egy olyan videót ahol azt nyiladkozza magáról hogy punk.Nem tudsz ugye??mert nem mondott ilyet...szal a hülye firkászoknak sem kéne kiforgatni a sztárok szavait...és az a videó 2006-ban került fel a netre és 2006-ban indult el kb. Avril karriere szal nemtom mi az a 2002??az egy marhaság amit abba a sexteen magazinba írtak..ezért azt kell elhinni csak amit a sztár mond videón!!mert azt nem írhatják át:DDEgyébként tisztellek érte amiért végig tudtad olvasni.én belese kezdtem volnaxdd

2012. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Avril-fan!

Avril első lemeze a Let Go 2002. június 4-én jelent meg. De ez már mellékes...

2012. júl. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!