Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Királynő! Mi a véleményetek...

Picihasim kérdése:

A Királynő! Mi a véleményetek a tegnapi nyertesekről és az egész műsorról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

12:25nek igaza van

Breusz Ljubov valóban nem királynős,de modellnEk tökéletes.

én néztem róla több fotót(IWIW.pl.)és tényleg van benne valami.

nekem Kocsis Dorottya volt A KIRÁLYNŐ!

2010. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
57%

Jennifer a kedvenceim között volt, így örülök, hogy ő is nyert. Szerintem bár nem a legszebb lett a királynő, de akárhonnan nézzük szép nő nagyon. Tavaly nekem Orsi nagyon nem tetszett, de mikor nyert a az a csillogó tekintet és az az arc...abban a pillanatban megkedveltem és az elmúlt egy év alatt csak még inkább szimpi lett.

Remélem a mostani Királynővel is ez lesz.

A szőkék között egy volt, aki nekem tetszett Farkas Grétitől kirázott a hideg. Farkas Zsuzsa bár nem volt számomra kimondottan szép eszméletlenül erős kisugárzása volt. Pocsai Ágota volt a másik kedvencem, szerintem simán a 3 között lett volna a helye.

Akiknek szerintem nem kellett volna a 21-be kerülni: Breusz Ljubov(bár ő nagyon szimpatikus volt, mikor beszélt), Farkas Gréta, Merczinger Barbara, Pásztor Krisztina, Török Zsanett, Vizinger Diána.

A műsor elég lapos volt, nem kicsit erőltették magukat a műsorvezetők(főleg Hujber). Végülis mindegyik lány valaki kedvence, valakinek a legszebb és szerintem mindenki előtt tiszta és világos, hogy sokkal szebb lányok is szaladgálnak az utcán smink nélkül is!

2010. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%
Szerintem sem valami szép ez a csaj aki megnyerte!!!!Voltak nála sokkal szebbek is!!!
2010. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Breusznak szerintem sem volt sok keresnivalója a versenyen, viszont kifutós modellnek simán el tudom képzelni. Nekem egyébként szimpatikus volt és van kisugárzása, de nem szép. A hófehér bőrű lány nekem szintén nem tetszett, nekem kimondottan taszító személyiség volt.
2010. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Sztem nem a legszebb nyert!Oké, mki szép, de Ágikánál sokkal szebbek is voltak!


De az a lóarcú rövidhajú csaj :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD(aza fekete, orosz)

2010. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Az elején tippeltem, hogy ki fog nyerni, és bejött. Dobó Ági kifejezetten Királynő típus, olyan kis cuki, mindenki kedvence. Szerintem szép lány, bár nekem nem volt kifejezetten szimpatikus. Jennifertől az elejétől fogva kirázott a hideg, szerintem csúnya, főleg azzal a hátranyalt frizurával, amit csináltak neki. A Tímea nevű csaj teljesen átlagos, de azért szép, csak az estélyi ruhája nagyon nem tetszett:)
2010. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nem volt valami jó a műsor,és nem is a legszebb nyert!!!!!!
2010. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a műsor átlag alatti volt..Itt az döntött ki mennyire szopott jól..:S Nem tudom,hogy a zsűri mi alapján "pontozott" de, hogy ennyire vakok legyenek...Nem akarok senkit megbántani,de igaza van itt pár embernek..sokkal szebb nők rohangálnak az utcán.Ráadásul mind a 3 csaj,a dobogósok olyan lányok akik mellett én személy szerint elmennék az utcán...Ez a Dobó Ági meg unszimpatikus...De hát mindegy,ez Magyarország..:)
2010. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

1.Nekem az egész műsor úgy ahogy volt nem tetszett...

azok a produkciók és azok az előadók nem illettek egy királynőválasztáshoz..

2.A felhozatal silány vol,tavaly legalább voltak szépek,de itt különösen egyik sem fogott meg.

3.Mégis úgy hiszem a legszebb Béres Evelin volt,aki még nézezz is ki valahogy,olyan egzotikus szépség.

4.Dobó Ági a lány a szomszédból..ennyi jön le amikor meglátom.

2010. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyetértek a többséggel, hogy nem voltak olyan huuu de szép lányok. Csipa engem is katasztrófa volt. Nekem is Béres Evelin tetszett a legjobban.

Ági nekem egy egyszerű lány, az utcán smink nélkül nem venném észre. De hát Ő a valakinek a valakije.

Azért sok sikert mindegyiknek.

2010. máj. 15. 08:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!