Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Királynő! Mi a véleményetek...

Picihasim kérdése:

A Királynő! Mi a véleményetek a tegnapi nyertesekről és az egész műsorról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a királynő most kivételesen tényleg szép, nem úgy, mint a tavalyi, lóarcú Serdült Orsi. A másik kettő átlagos.
2010. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Viszont az összes szőke randa volt.
2010. máj. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%

Dobó Ági borzastóan unalmas/átlagos!simán elmennék mellette az utcán.

helyeske,de nem királynő!!!

Jenneifer szép,de modellnek való.és buta,öntelt

B.Timi se egy álomnő,de legalább okos.

2010. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

*borzasztóan

*Jennifer

2010. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

7:48 jah és a műsor irtó gagyi volt

főleg Ádok Zoli,és a Varga Viktor-os produkció.szánalom volt

Hujber Feri meg idegesítő

2010. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
Hujber Feri idegesítően csapnivaló műsorvezető volt De szerintem tényleg a legszebb nyert
2010. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nalam LadyCsipa vagta ki a biztositekot!Gagyi-ratyi.
2010. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
11%
Ágica megérdemelten nyert és ő élőben is lélegzetelállítóan gyönyörű (még régebben bemutattak már minket egymásnak) és nagyon kedves, bájos lány. Remélem, nem száll el, és gratula neki.
2010. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
Igazán szépek !így sminkben,de kíváncsi lennék smink nélkül.Szerintem az az igazi szépség .Hujber Feri szerintem sem egy műsorvezető tipus
2010. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nos Hujber Feri színész, és nem műsorvezető. De nagyon jól játszotta a műsorvezető szerepet. A show pocsék volt, a dalok, amiket beválasztottak, szerintem nem szépségől szóltak, hanem a kurv@król. Többnyire.

A lányok szépek voltak, de nekem mindig az a bajom a szépségversenyekkel, hogy a lányokat föl lehet osztani 3-4 kategóriára, és azon belül mind teljesen ugyanúgy néznek ki, én nem is tudtam megkülönböztetni őket. A fehér lány igazán szép volt, különlegesen szép, de hát a különleges az egyenlő a mással, a más pedig egyenlő azzal, hogy nem lehet szépség királynő.

Amúgy van ennek az egész haj-cihőnek beugrója? Szóval fizetni kell azért, hogy jelentkezhess? Mert végig az járt az eszemben, hogy úton útfélen szebb lányok vannak az utcán ... Ha nem beugrós, akkor csak azt tudom magamban ismét mondani, hogy az igazán szép lányoknak mindig önértékelési problmájuk van, ezért nem jelentkeznek szépség versenyre. :P

2010. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!