Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Királynő! Mi a véleményetek...

Picihasim kérdése:

A Királynő! Mi a véleményetek a tegnapi nyertesekről és az egész műsorról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 07:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
63%

Dobó Ágika egy törtető kis pics@, biztos ő sz*pott a legjobban, mert hogy ő volt a legrondább az is biztos...

marha relatív a szépség, mert szerintem ocsmány!!!

nem csak hogy unalmas, de kifejezetten ronda is...

a legszebb szerintem Béres Evelin volt, még csak be sem jutott a legjobb 7-be..

Jennifer még meg volt sértődve, hogy csak harmadik lett, nagyon sokat képzel magáról...

a Babinyecz meg tök átlag, az utcáról sokkal szebb csajokat lehetett volna összeszedni!!

VICC VOLT AZ EGÉSZ!!!!!!!!!!!!


lehet nyugodtan offolni, ez az én véleményem...

2010. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, Béres Evelin volt a legszebb. Már megszokhattuk hogy ebben a királynőben majdnem mindig a legrondább nyer, vagy inkább az aki már előző évben vagy előtte is jelentkezett a versenyre, ha jól emlékszem már ez a Dobó Ági is volt, csak akkor nem nyert, olyan mintha szánalomból már megnyeretnék az ilyeneket, na jól van eljöttél már háromszor akkor nyerjél.
2010. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: láttad te már Ágit élőben, smink nélkül? mert én igen, én bizton állíthatom, hogy szeretnél te negyedannyira olyan szép lenni, mint amilyen ő smink nélkül, egy több napos buli után, erről ennyit.
2010. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
bocs, a 09:29-nek szólt
2010. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
56%
Nekem Jennifer tetszett a legjobban. A mezőnyből még Béres Evelint tartom különösen szépnek, nem értem miért nem jutott be a 7-be. Volt pár lány, akiről nem értettem hogy kerül od, pl. a kapafogú Lentiben élő kozmetikus csajszi (nem tudom a nevét)... A királynő egész helyeske, bár szerintem semmi extra nincs rajta, de Serdült Orsinál 1000X szebb, nálam ő az ijesztő kategória.
2010. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

egyetértek.Serdült Orsinál a mostani győztes szebb.de sztem túl alacsony

nekem Kocsis Dorttya volt a kirűálynő!!!

2010. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én teljesen ki voltam akadva ezen a műsoron.

Egyrészt szerintem Hujber Feri nem való műsorvezetőnek,mert ő színész és ezt is inkább úgy adta elő,nagyon rájátszott.

A királynő...hát...nem mondom,hogy csúnya,mert nem az,de azért szerintem nem is olyan különleges.

Először nekem is Béres Evelin tűnt fel és amikor nem jutott be a 7-be hét azt hittem,hogy kikapcsolom a tv t.

Jennifer is szépnek tűnt az elején,de aztán nekem már nem is annyira tetszett és tényleg lehetett látni,hogy csalódott,hogy "csak" harmadik lett.

Szerintem Béres Evelin volt a legszebb.

Az az orosz csaj(akinek ilyen fura neve volt)az nem is értem,hogy hogyan kerülhetett be a 21 be.

Szerintem ő rendesen csúnya volt.

Na mindegy.

Soha nem azok nyerik meg,akik a legszebbek.

Üdv!

2010. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

neki kellett volna nyerni:

[link]

ÁGIKÁT NYOMATTÁK EZERREL!

2010. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
A barna hajú orosz csaj nem szépségkirálynőnek való, de ő volt az akire anyukámmal egyöntetűen azt mondtuk, hogy ő az, akit első látásra meg lehet jegyezni. az ilyen arcú lány a modellszakmában tudná magát eladni. én foglalkoztam régen modellkereséssel, ügynökségnek dolgoztam, ha ezt a lányt akkor elkapom az utcán, lasszóval fogtam volna meg és ajánlottam volna be az ügynökséghez. még az is lehet, hogy megkeresem és ajánlom neki a szakmát, nagy sikereket érhetne el. miért? mert eredeti. a többi lány egyszerűen jelentéktelen volt hozzá képest. szebb, de jelentéktelenebb. sok szépségkirálynő azonnal munka után kilincsel a verseny után, de nem kap, mert nem annak való.
2010. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom ki mit nézett este de ez nem " A királynő " volt az biztos!

Voltak köztük szép lányok aláírom, mint pl Pocsai Ágota de könyörgöm....Breusz Ljubov hogy a rákba került oda?????

Azt a nőt akár honnan nézi az ember egyszerűen gusztustalan!

Szánalom volt az egész műsor...Lilukától kezdve....

A szépség valóban relatív, de szerintem Breusznak abszolút semmi keresnivalója nem volt ezen a "versenyen"

Az a hulla fehér bőrű csaj meg olyan mintha beteg lenne...rossz ránézni!!!

Esküszöm az utcán végig menve 1000x szebb lányokat tudnék mutatni...De hát sajna csak ilyeneknek van önbizalmuk!

Ezek lennének Magyarország legszebb női???

Hát abszolút NEM!!!!!!!!!

Tavaly is szerintem Budai Zsuzsi sokkal szebb volt Orsinál...De ők még mindig No 1 csajok az idei versenyzőkhöz képest...

2010. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!