Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek ilyen az orra,...

Ha egy nőnek ilyen az orra, az nagyon gáz? Férfiak, és nők válaszára is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Egyes leírások szerint ez a római orr.


[link]


Nekem pont ilyen van, és szerintem elég nagy, meg görbe... :(

Viszont semmi pénzért nem szabatnám át, csak az a kérdés, hogy mit gondoltok egy nőről, akinek ilyen az orra. Mennyire lehet vonzó, ha ezen kívül minden más rendben van?



2016. júl. 31. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak sajnálni tudom, aki ilyesmiken akad ki...
2016. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy nő nem csak egy orrból áll,tehát azért mert nagyobb az orrod,nem azt jelenti,hogy csúnya vagy.
2016. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A linkelt nő mondjuk elég szép kilences szóval haj test vastag ajak azokkal együtt akár nagyon vonzó lehet.
2016. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ködben remekül működik, mert hasítja a viselője előtt. :-))

Viccet félretéve, semmi baj sincs vele.

2016. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen,apamtol orokoltem.csak szerencsere viszonylag rovid,es nem hosszu... de gorbenek pont ilyen gorbe.Hat figyelj,ne szorongj miatta...ha en is minden nap ezt vennem eszre a tukorbe,es ezen agyalnek akkor tuti elmenne az onzbizalmam....en ugy vagyok vele hogy tudom hogy ez a gyenge pontom,de ott van egy csomo dolog ami szep rajtam. ha lessz penzem en tuti atszabatom,de nem azert mert nem tudok igy elni,hanem csak siman azert,mert ha lehetnek szebb,akkor miert ne? .... de attol fuggetlenul meg szepnek tartom magam,mert nem a rossz tulajdonsagokat tartom szem elott
2016. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Én őszintén megmondom,szerintem nagyon ronda.

DE! Ezen nem múlik semmi. Noha nekem szép orrom van,semmi más szép nincsen rajtam,így összességében a szép és különleges orrom ellenére is ronda maradok. Ha te egy gyönyörű nő vagy ilyen orral,akkor biztosan jól nézhetsz ki!

Pl. a csaj is gyönyörű,akit linkeltél,az egyetlen szépséghibája az orra,és attól még szép!


L

2016. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki a photoshop meg a filterek világában nő fel, az nyilván meglepődik, hogy nem mindenkinek Hollywood-i egyenorra van.
2016. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ilyen,vagy inkább egy fokkal rosszabb is. Így is csinosnak,szépnek tartanak. Igaz is,nem csak orrból áll egy nő. Előnyös profilból kell fényképeznem magamat,úgy nem olyan feltűnő. A való életben meg nem az tűnik fel rajtam először 😄
2016. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló, csak nem görbe. Attól függ, milyen az arc többi része.
2016. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Komolyan, azt hittem valami ormány lesz a linkelt képen vagy valami brutál kirívó boszorkaorr.

Rengeteg ilyen orrú nőt láttam már, nekem különösebben fel sem tűnik. Tény, hogy nem az orrokat nézem első sorban, de ezt még csak testi hibának sem veszem. Vannak ilyenek is olyanok is, most éppen amazt találják az emberek szebbnek, nabumm...

2017. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!