Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak és nők válaszára is...

Férfiak és nők válaszára is kíváncsi vagyok. Hol a határ nálatok?

Figyelt kérdés

Ha megláttok egy nőt az utcán, mi alapján döntitek el, hogy melyik kategóriába tartozik?


1, ápolt, ad magára, csinos, kellemes a megjelenése.

2, ribis, rosszabb esetben már k urvás, könnyűvérű, stb.


Mi különbözteti meg a 2 kategóriát? Hogy kell kinéznie? Tehát mi az ami még igényes, és mi az ami már gáz?

Gondolok itt hajviselet, smink, öltözködés.


2015. nov. 21. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk itt vannak a határok: [link]
2015. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvető hogy ki,hol és hogyan viseli az adott ruhát és sminket. Ez egyén függő. Egy mélyen dekoltált ruha egyik nőn közönséges: [link] másokon fantasztikusan elegáns: [link] Ez a helyzet a smink és a haj tekintetében is.


Ugyanakkor vannak akikről nem tudom és nem is akarom eldönteni,hogy melyik,inkább csak azt mondom: TÖKÉLETESEN NŐ,így,csupa nagybetűvel. Erre példa: Comtesse Monique: [link]


23/Csődör

2015. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez a comtesse Monique ennél aligha lehetne k*rvásabb (nem mintha bármi bajom lenne azzal, ha valaki k*rvás)
2015. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem a ruha határozza meg. Azt az emberen önmagán lehet látni, ha van benne tartás és önértékelés.
2015. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem már eleve rossz a kérdés, ugyanis AZ, hogy valaki "érzékien öltözik", avagy apácaszerelésben mászkál-e, semmiféle összefüggésben nincs azzal, hogy az illető most egy "ribi-e", avagy egy "tisztességes hölgy"...A kérdés eldöntése az NEM AZ ÖLTÖZET alapján lehetséges sohasem, hanem az illető hölgy SZEMÉLYISÉGE-EGYÉNISÉGE OKÁN...Láttam én már olyan "prostiöltözetü nőt" rengeteget, aki maga volt a megtestesült erény, és láttam már sok olyan nőt is, aki hiába öltözött úgy, mint egy szigorú apáca, mégis mindenki tudta róla, hogy erények dolgában igencsak nagy hiányosságai vannak...Szóval szerintem TELJESEN MINDEGY AZ, hogy egy nő hogy öltözködik...MEGFELELŐ VISELKEDÉS, ÉS MENTALITÁS MELLETT egyik fajta öltözködés sem gáz...(Más szavakkal:AZT hogy egy nő "ribi-e", avagy sem,azt SOHASEM AZ ÖLTÖZKÖDÉSE ALAPJÁN lehet megtudni...Ilyen kérdés terén az öltözkédési stílus a legutolsó dolog...)
2015. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz megmagyarázni:) Aki csinos, ad magára, kellemes a megjelenése, az szolidan, de nőiesen öltözködik. Lehet rajta smink, de csak visszafogott. Lehet jobban dekoltált ruha vagy épp rövid, de nem együtt a kettő!

Ez elegáns, csinos, nőies:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ribis: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!