Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha...

Lányok! Titeket zavar ha fütyürésznek, beszólogatnak nektek az utcán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Irritál. Enyhe kifejezés a zavar.... pff. Igazábol nem vagyok feltűnésmentes, mert nem ez a szürke kisegér vagyok. Kisugárzásom is van, bevallom hősiesen, mégpedig eléggé erős. Ja. És nem öltözködök egyeltalán a mai divatnak(csőnadrág, derékig érő felsők, csillivilli, platina, fullsmink....) megfelelően. Kicsit extrémnek is mondják az öltözködésemet, lehet emiatt szólnak be, de akkor is max a 40felttiek jönnek a "jajj de szekszi vagy" féle beszólásokkal. Hát ami azt illeti nekem ez ***** gáz. De ők tudják. Nem fogok ezért öltözködést váltani, egyszerűen megpróbálok nem foglalkozni vele, nem tudom meddig akarnak még így halálraalázni az emberek.

Érdekesen beszűkültek lehetnek, ha mindenkit leoltanak, aki nem egy nyomorék plázap!csa... -.-"

2010. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem zavar. Sőt élvezem. Azt is ha a munkások csinálják. Alantas népségnek hívják itt sokan őket, de nem tudom mi lenne ha a csatornába annak kellene lemászni, meg utat javítani, aki lenézi őket. Igen is, legyen szép napjuk attól hogy én visszamosolygok rájuk ha rámfütyülnek. Nagyon csinos vagyok, ezt tudom, és nekik, vagy bárki másnak miért ne juthatna belőlem legalább látvány szinten öröm. Legyen szebb napjuk tőle(m).
2010. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
engem egyáltalánnem zavar csak mosolygok rajta...de ha mondjuk ojat ordít ami már köcsög dolog, akkor totál ki tudok borulni...
2010. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Velem pont ma reggel volt ilyen.:D Három cigánykölyök ment előttem,meg egy nagyobb,ott fügyültek nekem én meg elkezdem.:Mit fügyülsz?Kutyát,az a szomszéd házban találsz.xD

Köpni-nyelni nem tudtak,és abbahagyták.Ha magyarok mondják,akkor jólesik.Amúgy tényleg növeli az önbizalmat.:)

2010. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!