Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem! 17éves vagyok...

Nem értem! 17éves vagyok fekete répagatyákat hordok egy kicsitfeltünőbb pólókat, de állandóan hallom hogy beszólogatnak, nevetnek stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 21:27
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
39%
Menj el pszichológushoz és mondd azt neki, hogy állandóan hangokat hallasz.
2009. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezértakommentértkárvoltfárasztanodazujjaidat-.-
2009. szept. 2. 21:42
 3/23 anonim válasza:
33%
Megint Te vagy az a répamániás gyerek? Te, lehet mégis meleg vagy, hogy ennyire répamániád van.
2009. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
21:45 :D:D:D:D
2009. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
Milyen az a répagatya?
2009. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
34%
Pszihológus... Vagy kötél, pisztoly, esetleg magas épület. De végső elkeseredettségedbe segíthetek én is :]
2009. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
háát őő biztos azért szólnak be mert még csak te nem tudod, hogy az igazi répagatyának narancssárgának kell lennie és zöld pólót kell hozzá venni. ha még divatosabb akarsz lenni akkor a hajad is fesd zöldre és akkor biztos nem fognak kinevetni. :)
2009. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

ne törődj velük hülyék. ugyanúgy mint azok akik ide írogatják a baromságaikat.fogadd el magad így ahogy vagy, ha jól érzed magad a bőrödben, ne változtass, mert MINDIG van akinek te nem jösz be vagy kinevet. az már más kérdés h a bunkó nagymenő rajok vagy az iqlight plázacicák néznek le mert npormális vagy, vagy ép fordítva. szal sztem ezen ne parázz, nincs baj a répagatyával


17L

2009. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha nem túl feszülős a naci, akkor nemgáz, ha nagyon feszülős,fenékbevágós, az ciki:D

feltűnő felső szerintem csak akkor nevetséges, ha az egész teljesen neonrózsaszín vagy neonzöld, neonsárga pl, mais nem egy ilyen jött szembe velem és szakadtam a röhögéstől,sztem idiótán néz ki:D de ha csak egy része feltűnő színű,vagy korrekt,fiús a cucc, akkor nemgáz egyáltalán.

sőt, az ilyen kombó nagyonis jól tud kinézni!!! csak mértékkel a divatozást=)

2009. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22:18as vagyok : illetve sztem nemkell a mérték annak aki szereti a feltűnősdit, de csak annak nem, aki elviseli a csúnyább/elismerő/lenéző/kíváncsi tekinteteket.
2009. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!