Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem! 17éves vagyok...

Nem értem! 17éves vagyok fekete répagatyákat hordok egy kicsitfeltünőbb pólókat, de állandóan hallom hogy beszólogatnak, nevetnek stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 21:27
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Nagyon okos emberek vannak itt megint :D

Nem attól vagy férfi,hogy kopasz vagy és nem is attól,hogy úgy öltözködsz,ahogy mások...

Ellenben elég bunkók azok,akik így gondolkodnak...

Tudjátok mit? :D

Igazi férfiak vagytok, viszont parasztok

Akkor már inkább legyen az illető meleg

A répagatyában meg semmi rossz nincs, legalább nem bő gatya,amit mindenki hord...

Ez az elfogadott, nem fog megváltozni semmi..

Hordjad továbbra is a répagatyát, mert igaz,hogy nem vagy egyedi vele, viszont ahhoz a csoporthoz se tartozol,akik igazán tömegemberek és csak pofáznak :D

Ez olyan, mint a napiszar

100-ból 99 ember pofázik,hogy így meg úgy leverné ezt meg azt...Ha abból a 25 vagy akárhány ezer emberből 20000 ilyen kemény,akkor miért nem kötöttek belém az utcán? :D

Tuti,hogy a felével találkoztam valahol már :D

2010. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

sztem nem a ruháiddal van a bajuk, mert ahogy így leirtad ezekben semmi szokatlan nincs. inkább biztos vannak páran akik utálnak/nem kedvelnek és ezért szólogatnak be.

de ne változtass magadon mert akk a s.ggfejek elérik a céljukat.

2012. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy akkor télleg gáz. :/ 16/L
2012. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!