Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem! 17éves vagyok...

Nem értem! 17éves vagyok fekete répagatyákat hordok egy kicsitfeltünőbb pólókat, de állandóan hallom hogy beszólogatnak, nevetnek stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 21:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

fiú vagy?-én is nevetnék

lány vagy? -engedd el a füled mellett,ne figyelj rájuk:)

2009. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

22:18 as ismét: hu én alapból abból indultam ki hogy fiú írta a kérdést.

ha lány vagy,akkormeg ez semmilyen formában nem gázos, lehet valami más miatt keltetted fel a figyelmüket. haj, kiegészítők,táska,smink,vagy ilyenek.

2009. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha ez az igazi stílusod, akkor nem kellene, hogy zavarjanak az ilyen beszólások...minek foglalkozol velük? Vagy ha ennyire zavar, akkor ne járj ilyen ruhákba. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2009. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Tetszel. Ha fiú vagy, akkor kötözködni akarnak. Verekedni. Majd kinövik. Ha neked nem igényed, akkor ne figyelj oda! Ha lány vagy, akkor tetszel nekik. Mit szólnak be?
2009. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Lol. "Ez a stílusod", "mindig beléd fognak kötni", nem, ha normális ruhákat veszel fel, fiúnak nézel ki ha farok van a lábad között akkor nem fognak beszólni. Legfeljebb a cigányok, de az nem és ruhafüggetlen.


És hogy mit tegyél? Próbáld lerendezni magadban, próbálj felnőni. Ne az öltözékeddel akarj kitűnni, ne beszéld be magadnak hogy én ebben érzem jól magam (mert arra utal, hogy tényleg abban érzed jól magad, és olyan indokok miatt, amiket nem szívesen vallanál be, ezért megmaradsz ott, hogy abban tetszel magadnak...), mert fals.

2009. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%
hátha pasi vagy és így öltözködsz, sztem necsodálkozz. ez a lehető leggázabb pasidivat, a répagatya, meg a feltűnő pólók...
2009. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ja, szerintem is, ha pasi vagy akkor ne csodálkozz
2009. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy: sajnos tényleg nagyon ronda a répanadrág. Csajokon pedig szintén ronda, ha rövid, tömzsi lábú lány veszi fel. Nagyon kevés embernek áll jól a cső fazon! Tudom, te ilyen vagy és tini vagy meg minden, de mivel feltetted a kérdést, ezek szerint csak zavar, hogy nevetnek rajtad!
2009. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Pfff. " Pasi vagy, ne csodálkozz. " Én is ugyanígy öltözködöm és én meg lazán visszaólok. Ennyi erővel "Tapló vagy ne csodálkozz hogy szütyőfejűkutyának hívtalak." És csak te leszel felháborodva... Testalkatomból edódóan ha nekemjössz, akkor meg olyan rugok az illetőbe hogy az úttestig meg se áll.
2009. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát ha szütyőfejűkutyának hívsz, akkor izomból képen röhöglek, testalkatomból kifolyólag pedig nem tudsz akkorát belém rúgni, hogy messzire szálljak. Pasinak, vagyis ilyen esetben kis langyoskának a répanadrág beszólásra alkalmas. Persze én nem fogok, ha így akar pasizni, felőlem.
2009. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!