Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom barátai nem szeretnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátai nem szeretnek, sokszor bunkók velem, és minden apróság miatt beszólogatnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, elnézést kérek miatta, de már nagyon el vagyok keseredve, ezért hálásan köszönöm annak, aki mégis végigolvassa!


Több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, közös baráti társasághoz tartoztunk. Sokáig mi is csak jóbarátok voltunk, de aztán komolyabbá fordult a dolog, és összejöttünk. Remekül megvagyunk, nagyon harmonikus a kapcsolatunk, Vele minden szép és jó... de sajnos a párom legjobb haverja, akivel régebben én is hihetetlenül jóba voltam, ellenem fordult. Féltékeny rám, attól tart, hogy elveszem tőle a haverját, hogy nem lesz annyi idejük együtt, mint azelőtt, hogy velem összejött volna. Állandóan bánt, beszólogat, grimaszokat vág, ha csak rám néz, és a társaság többi tagját is ellenem hergeli. Van egy másik lány a baráti körünkben, aki szerelmes belé, és ő a lakótársam. Régebben tök jóban voltam vele, de amióta a párom haverja így megutált, ő is ellenem fordult, csak azért, mert bele van zúgva, és ezért a lánynak a srác minden szava szent.

Hazugságokat terjesztenek rólam, amit lassan a többi barát is elhisz, és kezdek nagyon elkeseredni. Nem tudom, mit tegyek, hiszen régebben a legjobb haverok voltunk mi is, és nem tudom, hogyan fajulhatott idáig a dolog. A páromat nem bántják, csak engem, és előtte nagyon figyelnek rá, hogy nehogy elszólják magukat, én pedig hiába mondom a barátomnak, mert egyik oldalról ezt hallja, a másikról viszont meg azt. Ha rákérdez, hogy tényleg piszkálnak-e és ezt miért csinálják, a legjobb haverja mindent tagad. :S

Engem lassan megőrjít ez a helyzet, már a költözést fontolgatom, hiszen a lány is, aki szerelmes ebbe a legjobb haverba, egyre jobban megkeseríti az életemet.


Pontosan tudom, mi baja velem. Féltékeny rám, nem akar osztozni a barátján velem (egyke gyerek, és ezért sajnos néha nagyon önző tud lenni), és igyekszik mindenért engem okolni. Tudom, mi a gond, szóval ne írjátok, hogy üljek le beszélni vele, mert próbáltam már, nem is egyszer, de sosem hallgatott végig. Úgy tett, mintha nem hallana, vagy mintha a levegőnek mondanám, nem figyel oda, csak grimaszol és húzza a száját, ha pedig mégis válaszol, bunkó és lekezelő stílusban teszi. Falra hányt borsó, amit mondok neki, nem vesz komolyan és ugyanúgy folytatja tovább a gonoszkodást.

Már szinte nem merek találkozni a párommal, nehogy baj legyen belőle, talán ha 1-2 órát vagyunk együtt egy nap, pedig itt lakik tőlem nem messze, akármikor találkozhatnánk, de félek, hogy ebből is csak a vita lenne (mint mindig), hogy a srác szerint a barátom "túl sokat van velem, őt meg elhanyagolja miattam".


Mit tehetnék, hogy megoldódjon ez a konfliktus? :S

Nem akarom választás elé kényszeríteni a páromat, hogy vagy én vagy a barátai, mert nem tartom fair dolognak... de így sem maradhat a helyzet. :S

Mit csináljak?


20/L & 23/F, és a bunkózós srác szintén 23 éves


2011. jún. 30. 11:22
1 2
 1/20 Kingaa1 ***** válasza:
Ez egy olyan helyzet amibol en magam sem tudom hogyan maszhatnal ki... sajnalom
2011. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, hogy egy főiskolára járunk, és a barátom együtt lakik a legjobb haverjával, sőt, ugyanarra a szakra is járnak, ezért gyakorlatilag ők sülve-főve együtt vannak. Ezért sem értem, miért érzi úgy, hogy elvenném tőle, hiszen konkrétan éjjel-nappal együtt vannak, együtt tanulnak, egy szobában laknak, mindent együtt csinálnak.

Amúgy a lány lakótársam is velük jár egy szakra, csak én vagyok másik szakon. Ők hárman állandóan együtt lógnak.

2011. jún. 30. 11:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Annak a havernak szerintem lehet nem csak az a baja hogy barátoddal keveset van együtt.Hisz nem házasok csak barátok... szóval ez érdekes de tuti valami más lehet itt a baj.Nem lehet hogy annak a srácnak tetszettél régen?? és esetleg féltékeny??? mert ez oka lehet annak hogy ilyen
2011. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

tehat azt mondod, amikor a parod nincs jelen akkor cseszegetnek? Akkor szepen vetsed föl telefonra amit mondanak.az mar eleg oke lenne.

A masik meg bakker vedd fel a kesztyűt és állj ki magadért,legyél ''tökös'' csajszi.Ordibálj velük küldd el a g.cibe.Nehogymá' neked itt kelljen segítségért kiáltozni.

Azt iss vedd be a pakliba, hogy elkell haggyd a barátod.

Eggyed tudjál, csak te vagy a felelős mindenért amit érzel, hiszen tiéd a reakció minden akcióra.te reagálod le amit ők tesznek.és mégegyszer, vedd fel a kesztyűt.Mond neki(k) hogy Leszarlak.

Én sokszor nagyon nagyon kellett ordibáljak meg köcsög legyek ahhoz, hogy tiszteletet harcoljak ki magamnak mert alapból szociális gondolkodású ember vagyok, szeretem az embereket, és így sokan azt hitték velem bármit lehet.

Olyqan is volt hogy egy 10 évvel idősebb embertnek megmondtam hogy ő egy szaros utolsó szállító és kr'vara ne mondja meg nekem mi legyen.par hetig morcizott aztan utana azt is megkerdezte kinyitsa e nekem az ajtot.a tiszteketert es a prestige ert harcolni kell. VEDD FEL A KESZTYűT

2011. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Ez nagyon rossz helyzet...Az a legrosszabb, hogy a barátod nem hisz neked. Egyszerű a megoldás:) Mond azt a srácnak, hogy végig gondoltad kettőtök kapcsolatát és szeretnél vele több időt tölteni. Kérd meg, hogy költözzetek össze. :)

Így megszabadulsz a némbertől, a bunkó barát eheti a kefét és a pároddal is annyi időt tölthetsz, amennyit csak szeretnél:) Azok a barátok, akik mindent elhisznek, nem barátok. Akit a bunkó ellened tud fordítani, az nem igazi barát, nem kár érte :)

2011. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Már szóba került, hogy esetleg összeköltözünk. De mivel még csak kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt, a családom nem igazán helyesli. Azt mondják, fél év után meggondolatlanság lenne, ha összeköltöznék vele, főleg így, hogy a barátai állandóan fúrkálódnak... :S
2011. júl. 1. 22:35
 7/20 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzet úgy áll, hogy a barátom haverja és a csaj (aki a lakótársam), el fognak költözni, és most kitalálták, hogy együtt költöznek el. Viszont a páromat is mindenképpen vinnék magukkal. :S Nagyon félek, hogyha összeköltözik velük, előbb vagy utóbb a fülébe fogják ültetni a bogarat, hogy szakítsunk. :S Mit csináljak? Ne engedjem elköltözni? Mondtam neki, hogy nem örülnék neki, de azért mégse tilthatom meg. Mi legyen? :S
2011. júl. 4. 14:52
 8/20 anonim ***** válasza:

eloszor is ugy van ahogy mondod, feltekenyek rad. pontosan az a szandekuk hogy a parod minel kevesebbet legyen veled.


jo megoldas igazabol lehet hogy nincs is. plane ha a baratod nem hallgat meg. ugyanis neki kene eldontenie mi a fontosabb te vagy a baratok. a problema csak azzal van hogy a 20 eves fiuknal a haverok fontosabbak....


azt meg kar irnom hogy harcolj, kuzdj erte mert az baromsag, egyszeruen ha o igy gondolja, akkor nem erdemel meg teged. ez van sajnos.

2011. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
79%
Mivel itt a nyár és nincs egyetem legyél együtt a pároddal amennyit csak tudsz.Hidd el ezzel tudod húzni a haverjait.Azért is lehetnek ellened ha nekik nincs kapcsolatuk féltékenyek lehetnek rád hiszen a legjobb haverjára úgysem lehet....Vess be minden női praktikát és hidd el a végén ha netalán választás lenne Te nyernél!
2011. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ezt!!!

Mi 3 éve együtt vagyunk a Párommal, s egymás nélkül SEHOVA n3em megyünk, nem tartunk haverokat , meg ilyesmiket, hiszen pont ezért vagyunk ott egymásnak, hogy egyszemélyben' adjunk mindent. Szoktunk találkozni ismerősökkel, de csak és kizárólag együtt. Nekem ez a helyzet felfoghatatlan. ha nélkülem elmenne valahova, vagy beszélne mással úgy, hogy én nem vagyok ott, úúú... bele sem tudok gondolni... De megpróbálok elvonatkoztatni az én párkapcsolatomtól.

Szerintem költözz össze TE a Pároddal!!! Ha csaj is el akar költözni, Te úgyis egyedül lennél, kell egy lakótárs... Párod szintén elköltözne... Egyértelmű, hogy HOZZÁD kell költöznie... Ezt mondd el neki, s ha nem érti miről beszélsz, mit akarsz, vagy nem hisz neked, akkor jobb, ha vége... Mert nem érdemel meg Téged!

2011. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!