Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar ha...

Lányok! Titeket zavar ha fütyürésznek, beszólogatnak nektek az utcán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
mikor még fiatal lány voltam /2 éve:)/, nem bántott. Ha csak lelkes füttyölések, meg "szia"-k voltak , az nem zavart, sőt jót tett az önbizalmamnak . (amúgy se nagy) Nem is tudom, ha most kapnék ilyent , lehet hogy belevörösödnék- elszoktam tőle;)
2010. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában zavar. Mondjuk ehhez az is hozzájárul, hogy a normálisabb pasik nem nagyon szoktak..ergo a munkásoktól és a sok alpári suttyótól idegesít. :D Viszont ha bejön a pasi akkor nem zavar. :)
2010. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen!Hiába jön be egy fiú,ha ilyeneket csinál rögtön akkor nálam már elásta magát!Bocsi
2010. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Semmi pénzért nem állnék le olyan pasassal, aki utánamfüttyög, meg beszól. De nem ez a kérdés.


Engem egyáltalán nem zavar. Ez is a tetszés kinyilvánításának egyik formája. Ha nem akarom, hogy utánam szóljanak, akkor úgy is öltözöm fel. Lányok, legyetek őszinték, legalább magatokhoz. Amikor egy "pasinak öltöztök" akkor sem csupán csak neki vagytok szépek. Örültök, ha utánatok fordulnak az emberek, és ez így van rendjén. Magatoknak vagytrok szépnek, de nem árt, ha ezt mindenki más is észreveszi.

2010. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
zavar nagyon és sokszor szólnak be
2010. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez a szokás leginkább a munkás kategóriához köthető, akik sajnos sokszor bunkók, így zavar. A másik meg, hogy ők még a bűnronda tehenek után is fütyülnek. Mindegy csak nő legyen. De volt már, hogy egy srác csak úgy megállt, és tök kedvesen megjegyezte, hogy milyen szép vagyok, legyen szép napom. Nos, az jó érzéssel töltött el, örültem neki.
2010. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem mert növeli az egómat a fütyülés....a beszólogatással már máshogy vagyok
2010. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi van már? Az elmúlt pár napban ez a 3. ilyen kérdés. Mindre válaszoltam :DDD


Zavar, de én teszek ellene... és úgy már nem zavar :)

2010. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engem nem szokott zavarni. bizonyára azért fütyülnek utánnam, mert tetszem nekik. ezáltal csak növelik az önbizalmamat. leállni meg úgysem fogok velük, csak tovább sétálok.
2010. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel hasonló kérdést. :D

Engem zavar, van Párom és elhiszem, hogy nincs a homlokomra írva, hogy "foglalt", nade kérem...pláne ha nálam egy fejjel alacsonyabb dagadt bkv ellenőr vagy "apukám lehetne kategória" szól így be. Volt egy alkalom mikor egy csapat 17 éves suttyó üvöltözött utánam, hogy megd*gnának...azt hittem felfordul a gyomrom, a baj az, hogy mégcsak kihívó sem voltam (egyszerű farmer, pufi dzseki magassarkú csizma) és mégis én szégyelltem magam. Amikor kedvesebben szólít le valaki, csak finoman megmondom neki, hogy esélye sincs, de kedves tőle. Ez dob is az önbizalmamon. De a suttyó munkások füttyögése nem. :D

20/L

2010. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!